
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Vasco DA Gama forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsVasco DA Gama · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
1 GY0 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsVasco DA Gama · utolsó 10
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
5 GY1 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
6/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
19 meccsVasco DA Gama · utolsó 20
53formaindex / 100 · 1,58 pont/meccs
9 GY3 D7 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
19 meccses minta42,1%BTTS
8/19 · Mindkét csapat gólt szerzett57,9%Over 1,5
11/19 · Legalább két gól52,6%Over 2,5
10/19 · Legalább három gól36,8%Over 3,5
7/19 · Legalább négy gól36,8%Kapott gól nélkül
7/19 · Clean sheet36,8%Nem szerzett gólt
7/19 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsVasco DA Gama · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsVasco DA Gama · utolsó 10
52formaindex / 100 · 1,56 pont/meccs
4 GY2 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta44,4%BTTS
4/9 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
6/9 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
6/9 · Legalább három gól55,6%Over 3,5
5/9 · Legalább négy gól44,4%Kapott gól nélkül
4/9 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
3/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsVasco DA Gama · utolsó 20
52formaindex / 100 · 1,56 pont/meccs
4 GY2 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta44,4%BTTS
4/9 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
6/9 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
6/9 · Legalább három gól55,6%Over 3,5
5/9 · Legalább négy gól44,4%Kapott gól nélkül
4/9 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
3/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsVasco DA Gama · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsVasco DA Gama · utolsó 10
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
5 GY1 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
5/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsVasco DA Gama · utolsó 20
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
5 GY1 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
5/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Palmeiras1–0xG 2,12–0,19Vasco DA GamaVVasco DA Gama1–4xG 0,54–1,39FlamengoVVasco DA Gama3–2xG 1,79–0,77CorinthiansGYVasco DA Gama1–3xG 0,59–0,55Boca JuniorsVSao Paulo1–0xG 1,26–0,92Vasco DA GamaVBoca Juniors0–1xG 1,33–0,49Vasco DA GamaGYVasco DA Gama0–0xG 0,92–0,31RemoDBotafogo1–2Vasco DA GamaGYVasco DA Gama5–0CoritibaGYGremio1–2Vasco DA GamaGYSanta Fe0–0Vasco DA GamaDFluminense1–0Vasco DA GamaVVitoria0–2Vasco DA GamaGYVasco DA Gama3–1xG 3,24–0,63CruzeiroGYVasco DA Gama1–0VitoriaGYPalmeiras4–1xG 1,65–1,62Vasco DA GamaVOlimpia1–4Vasco DA GamaGYVasco DA Gama0–3xG 1,04–1,91SantosVVasco DA Gama0–0OlimpiaD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.