Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM

HELYI ADATATLASZ

Serie A 2026 statisztikák és csapatranglisták

Serie A 2026 csapatstatisztikái, forma-, támadó-, védekező- és gólmutatói helyi eredményadatokból.

Publikus providerhívás: 0Hiányzó adat: nem nullaPredikció: 0Forrás frissítve: 2026. 11. 05.
Lezárt, eredményes meccs117
Minősített csapatprofil20
Teljes csapatranglista9
Játékosprofil358

CSAPATRANGLISTA

Összesített teljesítmény

Forma, támadás, védekezés és stabilitás egy leíró indexben.

  1. 1Flamengo10 meccs · 90% adat84,6/100helyi minta
  2. 2Palmeiras10 meccs · 92% adat70,8/100helyi minta
  3. 3Cruzeiro10 meccs · 90% adat62,0/100helyi minta
  4. 4Vasco DA Gama10 meccs · 92% adat58,6/100helyi minta
  5. 5Santos10 meccs · 90% adat55,2/100helyi minta
  6. 6Fluminense10 meccs · 92% adat51,9/100helyi minta
  7. 7Bahia10 meccs · 94% adat51,1/100helyi minta
  8. 8Mirassol10 meccs · 90% adat47,8/100helyi minta
  9. 9Atletico-MG10 meccs · 90% adat45,6/100helyi minta
  10. 10Sao Paulo10 meccs · 90% adat44,2/100helyi minta
  11. 11RB Bragantino10 meccs · 90% adat43,5/100helyi minta
  12. 12Internacional10 meccs · 92% adat43,1/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Aktuális forma

A legutóbbi, legfeljebb tíz feldolgozott meccs ponttermése.

  1. 1Flamengo10 meccs · 90% adat93,3/100helyi minta
  2. 2Palmeiras10 meccs · 92% adat73,3/100helyi minta
  3. 3Cruzeiro10 meccs · 90% adat70,0/100helyi minta
  4. 4Vasco DA Gama10 meccs · 92% adat63,3/100helyi minta
  5. 5Santos10 meccs · 90% adat60,0/100helyi minta
  6. 6Bahia10 meccs · 94% adat56,7/100helyi minta
  7. 7Fluminense10 meccs · 92% adat53,3/100helyi minta
  8. 8Mirassol10 meccs · 90% adat50,0/100helyi minta
  9. 9Sao Paulo10 meccs · 90% adat46,7/100helyi minta
  10. 10Atletico-MG10 meccs · 90% adat46,7/100helyi minta
  11. 11Internacional10 meccs · 92% adat43,3/100helyi minta
  12. 12Botafogo10 meccs · 90% adat40,0/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Támadó teljesítmény

A közelmúlt lőtt góljaira épülő leíró mutató.

  1. 1Flamengo10 meccs · 90% adat92,0/100helyi minta
  2. 2Cruzeiro10 meccs · 90% adat80,0/100helyi minta
  3. 3Vasco DA Gama10 meccs · 92% adat76,0/100helyi minta
  4. 4Fluminense10 meccs · 92% adat72,0/100helyi minta
  5. 5Bahia10 meccs · 94% adat68,0/100helyi minta
  6. 6Atletico Paranaense10 meccs · 92% adat68,0/100helyi minta
  7. 7Palmeiras10 meccs · 92% adat64,0/100helyi minta
  8. 8Santos10 meccs · 90% adat64,0/100helyi minta
  9. 9RB Bragantino10 meccs · 90% adat60,0/100helyi minta
  10. 10Internacional10 meccs · 92% adat56,0/100helyi minta
  11. 11Vitoria10 meccs · 92% adat48,0/100helyi minta
  12. 12Atletico-MG10 meccs · 90% adat48,0/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Védekező teljesítmény

A közelmúlt kapott góljaira épülő leíró mutató.

  1. 1Palmeiras10 meccs · 92% adat88,0/100helyi minta
  2. 2Flamengo10 meccs · 90% adat68,0/100helyi minta
  3. 3Sao Paulo10 meccs · 90% adat56,0/100helyi minta
  4. 4Mirassol10 meccs · 90% adat56,0/100helyi minta
  5. 5Vasco DA Gama10 meccs · 92% adat52,0/100helyi minta
  6. 6Atletico-MG10 meccs · 90% adat52,0/100helyi minta
  7. 7Remo10 meccs · 94% adat48,0/100helyi minta
  8. 8Botafogo10 meccs · 90% adat48,0/100helyi minta
  9. 9Santos10 meccs · 90% adat48,0/100helyi minta
  10. 10Internacional10 meccs · 92% adat44,0/100helyi minta
  11. 11Fluminense10 meccs · 92% adat44,0/100helyi minta
  12. 12Cruzeiro10 meccs · 90% adat44,0/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Stabil teljesítmény

Az eredmények ingadozását összefoglaló stabilitási mutató.

  1. 1Flamengo10 meccs · 90% adat60,0/100helyi minta
  2. 2Remo10 meccs · 94% adat40,0/100helyi minta
  3. 3Corinthians10 meccs · 90% adat38,5/100helyi minta
  4. 4Palmeiras10 meccs · 92% adat34,7/100helyi minta
  5. 5Atletico Paranaense10 meccs · 92% adat27,0/100helyi minta
  6. 6Vitoria10 meccs · 92% adat24,3/100helyi minta
  7. 7Gremio10 meccs · 90% adat24,3/100helyi minta
  8. 8Coritiba10 meccs · 92% adat22,3/100helyi minta
  9. 9Chapecoense-sc10 meccs · 92% adat20,8/100helyi minta
  10. 10Botafogo10 meccs · 90% adat16,7/100helyi minta
  11. 11Santos10 meccs · 90% adat16,7/100helyi minta
  12. 12RB Bragantino10 meccs · 90% adat16,7/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Lőtt gólátlag

Átlagosan szerzett gól a feldolgozott közelmúltban.

  1. 1Flamengo10 meccs · 90% adat2,30helyi minta
  2. 2Cruzeiro10 meccs · 90% adat2,00helyi minta
  3. 3Vasco DA Gama10 meccs · 92% adat1,90helyi minta
  4. 4Fluminense10 meccs · 92% adat1,80helyi minta
  5. 5Bahia10 meccs · 94% adat1,70helyi minta
  6. 6Atletico Paranaense10 meccs · 92% adat1,70helyi minta
  7. 7Palmeiras10 meccs · 92% adat1,60helyi minta
  8. 8Santos10 meccs · 90% adat1,60helyi minta
  9. 9RB Bragantino10 meccs · 90% adat1,50helyi minta
  10. 10Internacional10 meccs · 92% adat1,40helyi minta
  11. 11Vitoria10 meccs · 92% adat1,20helyi minta
  12. 12Atletico-MG10 meccs · 90% adat1,20helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Mindkét csapat gólt szerzett

A BTTS-meccsek aránya a feldolgozott mintában.

  1. 1Santos10 meccs · 90% adat90,0%helyi minta
  2. 2Atletico Paranaense10 meccs · 92% adat80,0%helyi minta
  3. 3Remo10 meccs · 94% adat70,0%helyi minta
  4. 4Fluminense10 meccs · 92% adat70,0%helyi minta
  5. 5Chapecoense-sc10 meccs · 92% adat70,0%helyi minta
  6. 6Corinthians10 meccs · 90% adat70,0%helyi minta
  7. 7Cruzeiro10 meccs · 90% adat70,0%helyi minta
  8. 8RB Bragantino10 meccs · 90% adat70,0%helyi minta
  9. 9Bahia10 meccs · 94% adat60,0%helyi minta
  10. 10Internacional10 meccs · 92% adat60,0%helyi minta
  11. 11Vasco DA Gama10 meccs · 92% adat60,0%helyi minta
  12. 12Vitoria10 meccs · 92% adat60,0%helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Legalább három gól

A 2,5 gólnál magasabb összgólszámú meccsek aránya.

  1. 1Fluminense10 meccs · 92% adat80,0%helyi minta
  2. 2Chapecoense-sc10 meccs · 92% adat80,0%helyi minta
  3. 3Santos10 meccs · 90% adat80,0%helyi minta
  4. 4Vasco DA Gama10 meccs · 92% adat70,0%helyi minta
  5. 5Atletico Paranaense10 meccs · 92% adat70,0%helyi minta
  6. 6Flamengo10 meccs · 90% adat70,0%helyi minta
  7. 7Cruzeiro10 meccs · 90% adat70,0%helyi minta
  8. 8Bahia10 meccs · 94% adat60,0%helyi minta
  9. 9Internacional10 meccs · 92% adat60,0%helyi minta
  10. 10Corinthians10 meccs · 90% adat60,0%helyi minta
  11. 11Vitoria10 meccs · 92% adat50,0%helyi minta
  12. 12Coritiba10 meccs · 92% adat50,0%helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Kapott gól nélküli meccsek

A clean sheet mérkőzések aránya.

  1. 1Palmeiras10 meccs · 92% adat70,0%helyi minta
  2. 2Sao Paulo10 meccs · 90% adat40,0%helyi minta
  3. 3Flamengo10 meccs · 90% adat40,0%helyi minta
  4. 4Botafogo10 meccs · 90% adat30,0%helyi minta
  5. 5Gremio10 meccs · 90% adat30,0%helyi minta
  6. 6Cruzeiro10 meccs · 90% adat30,0%helyi minta
  7. 7Bahia10 meccs · 94% adat20,0%helyi minta
  8. 8Internacional10 meccs · 92% adat20,0%helyi minta
  9. 9Fluminense10 meccs · 92% adat20,0%helyi minta
  10. 10Vasco DA Gama10 meccs · 92% adat20,0%helyi minta
  11. 11Vitoria10 meccs · 92% adat20,0%helyi minta
  12. 12Corinthians10 meccs · 90% adat20,0%helyi minta

JÁTÉKOSRANGLISTA

Játékos-teljesítményindex

A lefedett szezonmeccsek poszthoz igazított leíró teljesítményindexe.

  1. 1Samuel Lino11 meccs · 835 perc83,9/100100% adat
  2. 2Ronaldo10 meccs · 540 perc80,9/100100% adat
  3. 3Gabriel Barbosa12 meccs · 866 perc80,3/100100% adat
  4. 4Matheus Pereira10 meccs · 838 perc79,3/100100% adat
  5. 5Weverton Pereira da Silva12 meccs · 804 perc78,0/100100% adat
  6. 6Kaio Jorge10 meccs · 781 perc76,1/100100% adat
  7. 7Otávio Costa11 meccs · 900 perc75,0/100100% adat
  8. 8Pedro Morisco11 meccs · 924 perc74,9/100100% adat
  9. 9Pedro Guilherme13 meccs · 842 perc73,6/100100% adat
  10. 10Hulk9 meccs · 547 perc72,9/10098% adat
  11. 11Tiago Volpi12 meccs · 798 perc72,8/100100% adat
  12. 12Jorge Carrascal12 meccs · 549 perc72,1/100100% adat

JÁTÉKOSRANGLISTA

Góllövők

A legtöbb helyben rögzített góllal rendelkező játékosok.

  1. 1Gabriel Barbosa12 meccs · 866 perc7100% adat
  2. 2Kevin Viveros11 meccs · 850 perc7100% adat
  3. 3Pedro Guilherme13 meccs · 842 perc6100% adat
  4. 4Samuel Lino11 meccs · 835 perc6100% adat
  5. 5Kaio Jorge10 meccs · 781 perc6100% adat
  6. 6Renê Sousa9 meccs · 584 perc598% adat
  7. 7Matheus Pereira10 meccs · 838 perc4100% adat
  8. 8Pedro Rocha12 meccs · 800 perc4100% adat
  9. 9Eduardo11 meccs · 642 perc4100% adat
  10. 10Jorge Carrascal12 meccs · 549 perc4100% adat
  11. 11Lucas Barbosa13 meccs · 785 perc3100% adat
  12. 12Danilo Santos10 meccs · 776 perc3100% adat

JÁTÉKOSRANGLISTA

Gólpasszok

A legtöbb helyben rögzített gólpasszal rendelkező játékosok.

  1. 1Matheus Pereira10 meccs · 838 perc5100% adat
  2. 2Jorge Carrascal12 meccs · 549 perc5100% adat
  3. 3Igor Formiga13 meccs · 975 perc4100% adat
  4. 4Matheuzinho10 meccs · 502 perc3100% adat
  5. 5Keny Arroyo9 meccs · 621 perc398% adat
  6. 6Hulk9 meccs · 547 perc398% adat
  7. 7Gilberto9 meccs · 525 perc398% adat
  8. 8Kerwin Vargas8 meccs · 366 perc396% adat
  9. 9Giovanni Augusto18 meccs · 674 perc395% adat
  10. 10Vitinho13 meccs · 1 027 perc2100% adat
  11. 11Gabriel Barbosa12 meccs · 866 perc2100% adat
  12. 12Pedro Guilherme13 meccs · 842 perc2100% adat

JÁTÉKOSRANGLISTA

Átlagos játékosértékelés

Csak a szolgáltatott meccsértékeléssel rendelkező, lefedett játékosok átlaga.

  1. 1Ronaldo10 meccs · 540 perc7,96100% adat
  2. 2Matheus Pereira10 meccs · 838 perc7,74100% adat
  3. 3Samuel Lino11 meccs · 835 perc7,59100% adat
  4. 4Weverton Pereira da Silva12 meccs · 804 perc7,47100% adat
  5. 5Gabriel Barbosa12 meccs · 866 perc7,42100% adat
  6. 6Jorge Carrascal12 meccs · 549 perc7,42100% adat
  7. 7Kerwin Vargas8 meccs · 366 perc7,3096% adat
  8. 8Lucas Paquetá10 meccs · 560 perc7,29100% adat
  9. 9Gabriel Delfim10 meccs · 720 perc7,28100% adat
  10. 10Carlos Miguel11 meccs · 640 perc7,27100% adat
  11. 11Léo Duarte8 meccs · 371 perc7,2596% adat
  12. 12Pedro Morisco11 meccs · 924 perc7,25100% adat

ÁTLÁTHATÓ ADATÚT

Módszertan

Befejezett, eredménnyel rendelkező helyi mérkőzések, valamint materializált csapat- és játékosprofilok. Hiányzó adat nem válik nullává vagy becsléssé. Az Adatatlasz olvasó nem ír domainadatot vagy saját gyorsítótársort, és nem kér adatot külső szolgáltatótól.