
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Swindon Town forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsSwindon Town · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsSwindon Town · utolsó 10
30formaindex / 100 · 0,90 pont/meccs
2 GY3 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
6/10 · Legalább két gól30,0%Over 2,5
3/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
6/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
15 meccsSwindon Town · utolsó 20
42formaindex / 100 · 1,27 pont/meccs
5 GY4 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
15 meccses minta46,7%BTTS
7/15 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
10/15 · Legalább két gól46,7%Over 2,5
7/15 · Legalább három gól26,7%Over 3,5
4/15 · Legalább négy gól13,3%Kapott gól nélkül
2/15 · Clean sheet53,3%Nem szerzett gólt
8/15 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsSwindon Town · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
8 meccsSwindon Town · utolsó 10
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
4 GY2 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta75,0%BTTS
6/8 · Mindkét csapat gólt szerzett87,5%Over 1,5
7/8 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
4/8 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
2/8 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/8 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
2/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
8 meccsSwindon Town · utolsó 20
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
4 GY2 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta75,0%BTTS
6/8 · Mindkét csapat gólt szerzett87,5%Over 1,5
7/8 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
4/8 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
2/8 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/8 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
2/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsSwindon Town · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet80,0%Nem szerzett gólt
4/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
7 meccsSwindon Town · utolsó 10
24formaindex / 100 · 0,71 pont/meccs
1 GY2 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta14,3%BTTS
1/7 · Mindkét csapat gólt szerzett42,9%Over 1,5
3/7 · Legalább két gól42,9%Over 2,5
3/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet85,7%Nem szerzett gólt
6/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
7 meccsSwindon Town · utolsó 20
24formaindex / 100 · 0,71 pont/meccs
1 GY2 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta14,3%BTTS
1/7 · Mindkét csapat gólt szerzett42,9%Over 1,5
3/7 · Legalább két gól42,9%Over 2,5
3/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet85,7%Nem szerzett gólt
6/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Swindon Town2–1xG 1,06–0,42RotherhamGYBristol Rovers0–0xG 0,21–0,33Swindon TownDBarnet1–3xG 3,42–1,47Swindon TownGYSwindon Town1–1xG 1,91–1,75WalsallDSwindon Town0–1xG 0,77–1,27CreweVRochdale1–0Swindon TownVSwindon Town1–1Accrington STDSwindon Town0–2Newport CountyVSalford City1–0Swindon TownVYork4–0Swindon TownVSwindon Town3–1ColchesterGYSwindon Town3–1Port ValeGYOldham3–0Swindon TownVSwindon Town2–1CheltenhamGYNorthampton0–0Swindon TownD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.