Anglia · 2026/27 szezon
League Two 2026/27: eredmények, tabella és program
League Two 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 9.
- Mérkőzés
- 168
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 0
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 23:53
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 74/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
168 mérkőzés
24 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
93,9% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok frissítésre várnak6 órája
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
NorthamptonOldham0–1VégeTranmereCheltenham3–1VégeSwindon TownRotherham2–1VégeShrewsburyGillingham1–2VégeSalford CityExeter City2–1VégeOldhamCrawley Town0–1VégeFleetwood TownBristol Rovers3–1VégeCreweBarnet1–1VégeColchesterWalsall1–3VégeAccrington STNorthampton1–1VégePort ValeRochdale4–2VégeGrimsbyYork5–2Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Salford City82938864Javuló trend ↑2Barnet60638044Gyengülő trend ↓3Accrington ST58576868Stabil trend →4Walsall53506060Stabil trend →5Gillingham53577244Gyengülő trend ↓6Chesterfield51508432Gyengülő trend ↓7Grimsby50477644Stabil trend →8Newport County49474468Javuló trend ↑9Exeter City48502880Javuló trend ↑10Shrewsbury48506044Stabil trend →11York47436444Gyengülő trend ↓12Crewe45475240Stabil trend →13Tranmere45434852Javuló trend ↑14Port Vale43473656Javuló trend ↑15Cheltenham43476028Gyengülő trend ↓16Northampton42403268Javuló trend ↑17Swindon Town41404052Javuló trend ↑18Fleetwood Town40375640Javuló trend ↑19Rochdale36405220Gyengülő trend ↓20Rotherham31234824Gyengülő trend ↓21Oldham30273236Javuló trend ↑22Colchester28172836Stabil trend →23Crawley Town28204424Javuló trend ↑24Bristol Rovers26232432Gyengülő trend ↓A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
V13 · HELYI JÁTÉKOSINDEX
Játékosközpont ›A szezon kiemelt játékosprofiljai
1
D. BrownRochdale · Támadó77,92
W. VaulksTranmere · Középpályás75,53
A. PressleyWalsall · Támadó74,44
K. TshimangaBarnet · Támadó71,05
J. WardWalsall · Kapus70,9
Minimum 90 lefedett játékperc; a lista nem hivatalos bajnoki díj vagy előrejelzés.
Szezonadatok
164 meccsLeague Two 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 2,21 | 1,79 | 1,07 | 57,1% | 57,1% | |
| 2 | 13 | 2,00 | 2,15 | 1,38 | 100,0% | 76,9% | |
| 3 | 13 | 1,69 | 1,62 | 0,92 | 53,9% | 46,2% | |
| 4 | 14 | 1,57 | 1,21 | 1,21 | 64,3% | 28,6% | |
| 5 | 14 | 1,50 | 1,64 | 1,79 | 78,6% | 71,4% | |
| 6 | 14 | 1,43 | 1,71 | 1,29 | 57,1% | 57,1% | |
| 7 | 14 | 1,43 | 1,71 | 1,50 | 71,4% | 50,0% | |
| 8 | 14 | 1,43 | 1,43 | 1,36 | 57,1% | 57,1% | |
| 9 | 14 | 1,36 | 1,64 | 1,21 | 64,3% | 50,0% | |
| 10 | 14 | 1,36 | 1,71 | 1,50 | 71,4% | 57,1% | |
| 11 | 14 | 1,36 | 1,36 | 1,21 | 64,3% | 35,7% | |
| 12 | 14 | 1,36 | 0,79 | 0,64 | 28,6% | 21,4% | |
| 13 | 14 | 1,36 | 1,07 | 1,21 | 50,0% | 50,0% | |
| 14 | 14 | 1,29 | 1,43 | 1,21 | 57,1% | 50,0% | |
| 15 | 14 | 1,29 | 1,21 | 1,57 | 50,0% | 50,0% | |
| 16 | 12 | 1,25 | 0,83 | 1,17 | 33,3% | 16,7% | |
| 17 | 14 | 1,21 | 1,29 | 1,29 | 64,3% | 42,9% | |
| 18 | 14 | 1,14 | 1,21 | 1,64 | 42,9% | 50,0% | |
| 19 | 13 | 1,08 | 0,69 | 0,77 | 30,8% | 0,0% | |
| 20 | 14 | 1,07 | 1,07 | 1,36 | 42,9% | 42,9% |