
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Morecambe forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsMorecambe · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsMorecambe · utolsó 10
63formaindex / 100 · 1,90 pont/meccs
6 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól10,0%Over 3,5
1/10 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
5/10 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
15 meccsMorecambe · utolsó 20
62formaindex / 100 · 1,87 pont/meccs
9 GY1 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
15 meccses minta46,7%BTTS
7/15 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
12/15 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
9/15 · Legalább három gól13,3%Over 3,5
2/15 · Legalább négy gól46,7%Kapott gól nélkül
7/15 · Clean sheet6,7%Nem szerzett gólt
1/15 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsMorecambe · utolsó 5
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
5 GY0 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta0,0%BTTS
0/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól100,0%Kapott gól nélkül
5/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsMorecambe · utolsó 10
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
7 GY0 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta14,3%BTTS
1/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól85,7%Kapott gól nélkül
6/7 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsMorecambe · utolsó 20
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
7 GY0 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta14,3%BTTS
1/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól85,7%Kapott gól nélkül
6/7 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsMorecambe · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
8 meccsMorecambe · utolsó 10
29formaindex / 100 · 0,88 pont/meccs
2 GY1 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta75,0%BTTS
6/8 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
6/8 · Legalább két gól62,5%Over 2,5
5/8 · Legalább három gól12,5%Over 3,5
1/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet12,5%Nem szerzett gólt
1/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
8 meccsMorecambe · utolsó 20
29formaindex / 100 · 0,88 pont/meccs
2 GY1 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta75,0%BTTS
6/8 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
6/8 · Legalább két gól62,5%Over 2,5
5/8 · Legalább három gól12,5%Over 3,5
1/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet12,5%Nem szerzett gólt
1/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Morecambe2–0Scarborough AthleticGYMorecambe1–0Darlington 1883GYMerthyr Town1–3MorecambeGYAFC Rushden & Diamonds2–1MorecambeVWorksop Town2–1MorecambeVMorecambe3–0Darlington 1883GYOxford City1–1MorecambeDMorecambe2–0SouthportGYMorecambe3–0Brackley TownGYSouthport2–1MorecambeVMorecambe4–0BuxtonGYChester0–1MorecambeGYMorecambe2–1AFC Telford UnitedGYRadcliffe2–1MorecambeVHarborough Town1–0MorecambeV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.