Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
National League - North logó
Anglia · 2026/27 szezon

National League - North 2026/27: eredmények, tabella és program

National League - North 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: National League North - 3.

Mérkőzés
163
Tabellás csapat
0
Élő / következő
12 / 0
Helyi adat
2026. 10. 31. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 68/100
163 mérkőzés 24 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 34,5% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Az élő szezonadatok elavultak6 órája

Csapat0
Mérkőzés163
Befejezett148
Élő12
Következő0
Aktuális fordulóNational League North - 3

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

National League - North 2026/2027

148 meccs
Befejezett meccs148
Gól / meccs2,87
BTTS57,4%
Over 2,557,4%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Macclesfield112,091,821,0063,6%72,7%
2Oxford City121,922,000,8341,7%58,3%
3Hereford121,921,670,7533,3%50,0%
4South Shields121,921,921,5866,7%66,7%
5Morecambe121,831,670,8350,0%58,3%
6Hednesford Town131,771,691,2361,5%46,2%
7Buxton131,772,081,6961,5%84,6%
8Bedford Town121,581,251,4258,3%58,3%
9King's Lynn Town131,541,691,5438,5%53,9%
10Spalding United121,421,421,2558,3%50,0%
11Chester121,421,171,0850,0%33,3%
12Chorley121,421,671,7566,7%75,0%
13AFC Telford United131,381,001,3153,9%53,9%
14Marine121,331,421,3366,7%58,3%
15Worksop Town131,311,381,4653,9%61,5%
16Harborough Town121,250,921,2541,7%41,7%
17Radcliffe131,231,461,6946,2%61,5%
18Brackley Town131,231,231,7761,5%61,5%
19Hebburn Town121,171,251,9275,0%58,3%
20Scarborough Athletic121,001,331,5858,3%50,0%