
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Union St. Gilloise forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsUnion St. Gilloise · utolsó 5
87formaindex / 100 · 2,60 pont/meccs
4 GY1 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsUnion St. Gilloise · utolsó 10
87formaindex / 100 · 2,60 pont/meccs
8 GY2 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
10/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
5/10 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
20 meccsUnion St. Gilloise · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
12 GY4 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta45,0%BTTS
9/20 · Mindkét csapat gólt szerzett85,0%Over 1,5
17/20 · Legalább két gól65,0%Over 2,5
13/20 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
8/20 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
10/20 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
2/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsUnion St. Gilloise · utolsó 5
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
3 GY2 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
10 meccsUnion St. Gilloise · utolsó 10
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
6 GY4 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
6/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
20 meccsUnion St. Gilloise · utolsó 20
55formaindex / 100 · 1,65 pont/meccs
9 GY6 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta45,0%BTTS
9/20 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
16/20 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
12/20 · Legalább három gól35,0%Over 3,5
7/20 · Legalább négy gól35,0%Kapott gól nélkül
7/20 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
6/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsUnion St. Gilloise · utolsó 5
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
5 GY0 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsUnion St. Gilloise · utolsó 10
70formaindex / 100 · 2,10 pont/meccs
7 GY0 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
4/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
20 meccsUnion St. Gilloise · utolsó 20
52formaindex / 100 · 1,55 pont/meccs
10 GY1 D9 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta45,0%BTTS
9/20 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
15/20 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
12/20 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
5/20 · Legalább négy gól35,0%Kapott gól nélkül
7/20 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
5/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
SK Beveren1–2xG 0,47–0,69Union St. GilloiseGYUnion St. Gilloise5–2xG 2,02–1,23Cercle BruggeGYUnion St. Gilloise4–0xG 2,23–0,65Hapoel Beer ShevaGYUnion St. Gilloise3–0NijlenGYUnion St. Gilloise1–1xG 2,09–0,65Real SociedadDUnion St. Gilloise1–1xG 0,20–0,64OH LeuvenDAntwerp0–2Union St. GilloiseGYPlzen0–3Union St. GilloiseGYUnion St. Gilloise5–0Lommel UnitedGYCharleroi2–3Union St. GilloiseGYSt. Truiden0–3Union St. GilloiseGYUnion St. Gilloise3–0xG 0,00–0,27AnderlechtGYUnion St. Gilloise0–0Zulte WaregemDBodo/Glimt3–2Union St. GilloiseVUnion St. Gilloise3–3Bodo/GlimtDUnion St. Gilloise1–0AtalantaGYBayern München2–0Union St. GilloiseVUnion St. Gilloise2–3MarseilleVGalatasaray0–1Union St. GilloiseGYAtletico Madrid3–1Union St. GilloiseV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.