Union St. Gilloise eredmények, meccsek és forma
Union St. Gilloise aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 08:12
V18.9 Csapatközpont 360
Union St. Gilloise meccsközpont
Csapatprogram naprakész5 perce
Utolsó forma
GYGYGYGYD

Celta Vigo
Európa-liga · League Stage - 4
2026. 11. 05. 21:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
4GY1D0V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs0,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs1,764 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
87formaindex / 1002,60 pont/meccs
8GY2D0V
Lőtt gól / meccs2,90
Kapott gól / meccs0,70
BTTS50%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül50%10 lefedett
xG / meccs1,455 lefedett
Minden pálya
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
12GY4D4V
Lőtt gól / meccs2,25
Kapott gól / meccs1,05
BTTS45%20 lefedett
Over 2,565%20 lefedett
Kapott gól nélkül50%20 lefedett
xG / meccs1,206 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
73formaindex / 1002,20 pont/meccs
3GY2D0V
Lőtt gól / meccs2,80
Kapott gól / meccs0,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs1,644 lefedett
Hazai pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
73formaindex / 1002,20 pont/meccs
6GY4D0V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs0,70
BTTS40%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül60%10 lefedett
xG / meccs1,315 lefedett
Hazai pálya
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
55formaindex / 1001,65 pont/meccs
9GY6D5V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,25
BTTS45%20 lefedett
Over 2,560%20 lefedett
Kapott gól nélkül35%20 lefedett
xG / meccs1,315 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
5GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs0,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs0,691 lefedett
Idegenben
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
70formaindex / 1002,10 pont/meccs
7GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,20
BTTS50%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs0,691 lefedett
Idegenben
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
52formaindex / 1001,55 pont/meccs
10GY1D9V
Lőtt gól / meccs1,35
Kapott gól / meccs1,30
BTTS45%20 lefedett
Over 2,560%20 lefedett
Kapott gól nélkül35%20 lefedett
xG / meccs0,691 lefedett
Legutóbbi eredmények
Jupiler Pro LeagueSK Beveren – Union St. Gilloise1–2GYJupiler Pro LeagueUnion St. Gilloise – Cercle Brugge5–2GYEurópa-ligaUnion St. Gilloise – Hapoel Beer Sheva4–0GYCupUnion St. Gilloise – Nijlen3–0GYEurópa-ligaUnion St. Gilloise – Real Sociedad1–1DJupiler Pro LeagueUnion St. Gilloise – OH Leuven1–1DJupiler Pro LeagueAntwerp – Union St. Gilloise0–2GYEurópa-ligaPlzen – Union St. Gilloise0–3GYJupiler Pro LeagueUnion St. Gilloise – Lommel United5–0GYJupiler Pro LeagueCharleroi – Union St. Gilloise2–3GYJupiler Pro LeagueSt. Truiden – Union St. Gilloise0–3GYJupiler Pro LeagueUnion St. Gilloise – Anderlecht3–0GY
Következő mérkőzések
9 meccs7–2–0 GY–D–V24–6 gólok2,56 pont/meccs
3 meccs2–1–0 GY–D–V8–1 gólok2,33 pont/meccs
1 meccs1–0–0 GY–D–V3–0 gólok3,00 pont/meccs
2 meccs0–1–1 GY–D–V5–6 gólok0,50 pont/meccs
8 meccs3–0–5 GY–D–V8–17 gólok1,13 pont/meccs
10 meccs4–2–4 GY–D–V10–11 gólok1,40 pont/meccs
2 meccs0–0–2 GY–D–V1–4 gólok0,00 pont/meccs
8 meccs4–2–2 GY–D–V8–8 gólok1,75 pont/meccs
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
83/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WWDWW · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.