
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Reutlingen forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsReutlingen · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsReutlingen · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
4 GY3 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
13 meccsReutlingen · utolsó 20
62formaindex / 100 · 1,85 pont/meccs
7 GY3 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
13 meccses minta61,5%BTTS
8/13 · Mindkét csapat gólt szerzett84,6%Over 1,5
11/13 · Legalább két gól61,5%Over 2,5
8/13 · Legalább három gól23,1%Over 3,5
3/13 · Legalább négy gól30,8%Kapott gól nélkül
4/13 · Clean sheet15,4%Nem szerzett gólt
2/13 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsReutlingen · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
1 GY3 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsReutlingen · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
2 GY3 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/6 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
3/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsReutlingen · utolsó 20
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
2 GY3 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/6 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
3/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsReutlingen · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsReutlingen · utolsó 10
71formaindex / 100 · 2,14 pont/meccs
5 GY0 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta85,7%BTTS
6/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól85,7%Over 2,5
6/7 · Legalább három gól42,9%Over 3,5
3/7 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
1/7 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsReutlingen · utolsó 20
71formaindex / 100 · 2,14 pont/meccs
5 GY0 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta85,7%BTTS
6/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól85,7%Over 2,5
6/7 · Legalább három gól42,9%Over 3,5
3/7 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
1/7 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Reutlingen1–1CFR PforzheimDFV Ravensburg0–1ReutlingenGYReutlingen3–0Türkspor NeckarsulmGYEssingen3–1ReutlingenVReutlingen0–0Young Boys ReutlingenDTSV Singen3–1ReutlingenVReutlingen1–1Bahlinger SCDFC Holzhausen1–2ReutlingenGYReutlingen0–2OberachernVBacknang2–3ReutlingenGYReutlingen3–0Normannia GmündGYBalingen1–2ReutlingenGYFC 08 Villingen1–2ReutlingenGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.