Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Oberliga - Baden-Württemberg logó
Németország · 2026/27 szezon

Oberliga - Baden-Württemberg 2026/27: eredmények, tabella és program

Oberliga - Baden-Württemberg 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Baden-Württemberg - 13.

Mérkőzés
116
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 1
Helyi adat
2026. 11. 01. 17:12
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 75/100
116 mérkőzés 18 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 3,5% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

Szezonadatok

Oberliga - Baden-Württemberg 2026/2027

115 meccs
Befejezett meccs115
Gól / meccs3,52
BTTS66,1%
Over 2,572,2%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Backnang132,152,461,3884,6%69,2%
2Oberachern132,081,920,8553,9%46,2%
3Bahlinger SC122,001,921,2550,0%58,3%
4FC 08 Villingen131,851,851,3846,2%53,9%
5Reutlingen131,851,541,1561,5%61,5%
6Karlsruhe II111,732,091,7381,8%72,7%
7Young Boys Reutlingen131,692,231,5484,6%84,6%
8FV Ravensburg131,622,081,2353,9%76,9%
91. FC Muhlhausen131,622,312,0084,6%84,6%
10CFR Pforzheim131,311,691,9269,2%69,2%
11FC Holzhausen131,311,621,8561,5%76,9%
12Balingen131,231,311,3161,5%61,5%
13Essingen131,151,381,7761,5%76,9%
14FC Nöttingen121,002,331,6766,7%75,0%
15TSV Singen130,851,232,1561,5%69,2%
16Teningen130,771,622,6284,6%92,3%
17Türkspor Neckarsulm130,691,233,0069,2%92,3%
18Normannia Gmünd130,461,002,8553,9%76,9%