
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Volna Nizhegorodskaya forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsVolna Nizhegorodskaya · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
2 GY3 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsVolna Nizhegorodskaya · utolsó 10
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
4 GY4 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól30,0%Over 2,5
3/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
4/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
16 meccsVolna Nizhegorodskaya · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
9 GY5 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
16 meccses minta37,5%BTTS
6/16 · Mindkét csapat gólt szerzett68,8%Over 1,5
11/16 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
4/16 · Legalább három gól18,8%Over 3,5
3/16 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
8/16 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
4/16 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsVolna Nizhegorodskaya · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
0 GY3 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsVolna Nizhegorodskaya · utolsó 10
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
4 GY3 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta33,3%BTTS
3/9 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
6/9 · Legalább két gól22,2%Over 2,5
2/9 · Legalább három gól22,2%Over 3,5
2/9 · Legalább négy gól44,4%Kapott gól nélkül
4/9 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
3/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsVolna Nizhegorodskaya · utolsó 20
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
4 GY3 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta33,3%BTTS
3/9 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
6/9 · Legalább két gól22,2%Over 2,5
2/9 · Legalább három gól22,2%Over 3,5
2/9 · Legalább négy gól44,4%Kapott gól nélkül
4/9 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
3/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsVolna Nizhegorodskaya · utolsó 5
87formaindex / 100 · 2,60 pont/meccs
4 GY1 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
7 meccsVolna Nizhegorodskaya · utolsó 10
81formaindex / 100 · 2,43 pont/meccs
5 GY2 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta42,9%BTTS
3/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól28,6%Over 2,5
2/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól57,1%Kapott gól nélkül
4/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
7 meccsVolna Nizhegorodskaya · utolsó 20
81formaindex / 100 · 2,43 pont/meccs
5 GY2 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta42,9%BTTS
3/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól28,6%Over 2,5
2/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól57,1%Kapott gól nélkül
4/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Spartak Kostroma2–3Volna NizhegorodskayaGYVolna Nizhegorodskaya3–3SKA Khabarovsk IIDShumbrat1–2Volna NizhegorodskayaGYVolna Nizhegorodskaya0–0FK Spartak TambovDVolna Nizhegorodskaya1–1Dinamo St. PetersburgDAvangard Kursk0–0Volna NizhegorodskayaDVolna Nizhegorodskaya0–2Saturn RamenskoyeVVolna Nizhegorodskaya0–2RyazanVRotor-20–2Volna NizhegorodskayaGYVolna Nizhegorodskaya1–0KvantGYVolna Nizhegorodskaya2–0Rotor VolgogradGYSalyut-Belgorod0–2Volna NizhegorodskayaGYVolna Nizhegorodskaya1–0OrelGYTorpedo Miass0–1Volna NizhegorodskayaGYRodina Moskva III1–1Volna NizhegorodskayaDVolna Nizhegorodskaya3–2Metallurg LipetskGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.