Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Cup logó
Oroszország · 2026/27 szezon

Cup 2026/27: eredmények, tabella és program

Cup 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regions Path - 2nd Round.

Mérkőzés
74
Tabellás csapat
0
Élő / következő
3 / 1
Helyi adat
2026. 11. 01. 17:57
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 85/100
74 mérkőzés 65 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 97,1% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Az élő szezonadatok elavultak13 perce

Csapat0
Mérkőzés74
Befejezett70
Élő3
Következő1
Aktuális fordulóRegions Path - 2nd Round

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Cup 2026/2027

70 meccs
Befejezett meccs70
Gól / meccs2,53
BTTS45,7%
Over 2,540,0%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Ska-khabarovsk23,003,000,000,0%50,0%
2Nizhny Novgorod23,003,000,5050,0%100,0%
3Spartak Kostroma23,001,500,000,0%0,0%
4FC Orenburg42,502,751,00100,0%75,0%
5Zenit42,502,000,7550,0%75,0%
6Spartak Moscow42,502,251,0075,0%50,0%
7Murom32,331,330,000,0%33,3%
8Chertanovo Moscow32,332,331,33100,0%66,7%
9Volna Nizhegorodskaya32,331,330,3333,3%0,0%
10FC Rostov32,002,671,6733,3%66,7%
11Volgar Astrakhan22,001,500,000,0%50,0%
12Leningradets22,001,500,5050,0%0,0%
13Luki-Energiya32,002,001,3366,7%66,7%
14Enisey22,001,500,5050,0%0,0%
15Dinamo Vologda22,001,500,5050,0%0,0%
16Druzhba22,001,501,00100,0%50,0%
17Kaluga32,001,001,0033,3%33,3%
18FC Krasnodar41,751,001,0050,0%25,0%
19Fakel31,671,000,3333,3%0,0%
20Dinamo St. Petersburg31,671,330,6766,7%0,0%