
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Avai forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsAvai · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsAvai · utolsó 10
23formaindex / 100 · 0,70 pont/meccs
2 GY1 D7 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta30,0%BTTS
3/10 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
5/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól10,0%Over 3,5
1/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
6/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
14 meccsAvai · utolsó 20
38formaindex / 100 · 1,14 pont/meccs
5 GY1 D8 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
14 meccses minta35,7%BTTS
5/14 · Mindkét csapat gólt szerzett57,1%Over 1,5
8/14 · Legalább két gól42,9%Over 2,5
6/14 · Legalább három gól7,1%Over 3,5
1/14 · Legalább négy gól21,4%Kapott gól nélkül
3/14 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
7/14 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsAvai · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet80,0%Nem szerzett gólt
4/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
6 meccsAvai · utolsó 10
39formaindex / 100 · 1,17 pont/meccs
2 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
3/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet66,7%Nem szerzett gólt
4/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
6 meccsAvai · utolsó 20
39formaindex / 100 · 1,17 pont/meccs
2 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
3/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet66,7%Nem szerzett gólt
4/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsAvai · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
1 GY0 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
8 meccsAvai · utolsó 10
38formaindex / 100 · 1,13 pont/meccs
3 GY0 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta37,5%BTTS
3/8 · Mindkét csapat gólt szerzett62,5%Over 1,5
5/8 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
4/8 · Legalább három gól12,5%Over 3,5
1/8 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
2/8 · Clean sheet37,5%Nem szerzett gólt
3/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
8 meccsAvai · utolsó 20
38formaindex / 100 · 1,13 pont/meccs
3 GY0 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta37,5%BTTS
3/8 · Mindkét csapat gólt szerzett62,5%Over 1,5
5/8 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
4/8 · Legalább három gól12,5%Over 3,5
1/8 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
2/8 · Clean sheet37,5%Nem szerzett gólt
3/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Nautico Recife1–0xG 1,30–0,44AvaiVAvai0–2xG 1,66–0,76Botafogo SPVAvai0–0xG 1,06–0,11Athletic ClubDCuiaba0–1xG 1,81–0,10AvaiGYAvai2–1LondrinaGYAvai0–1CearaVCriciuma3–0AvaiVGoias2–1AvaiVFortaleza EC1–0AvaiVNovorizontino3–1AvaiVAvai0–1Atletico GoianienseVPonte Preta0–2xG 0,43–1,63AvaiGYAvai2–1xG 1,41–0,46Sport RecifeGYOperario-PR1–2xG 0,83–1,59AvaiGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.