Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Serie B logó
Brazília · 2026/27 szezon

Serie B 2026/27: eredmények, tabella és program

Serie B 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 22.

Mérkőzés
150
Tabellás csapat
0
Élő / következő
3 / 12
Helyi adat
2026. 11. 01. 12:03
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 85/100
150 mérkőzés 20 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 100,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Élő szezonadatok naprakészek16 másodperce

Csapat0
Mérkőzés150
Befejezett135
Élő3
Következő12
Aktuális fordulóRegular Season - 22

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

V13 · HELYI JÁTÉKOSINDEX

A szezon kiemelt játékosprofiljai

Játékosközpont ›

Minimum 90 lefedett játékperc; a lista nem hivatalos bajnoki díj vagy előrejelzés.

Szezonadatok

Serie B 2026/2027

135 meccs
Befejezett meccs135
Gól / meccs2,36
BTTS43,7%
Over 2,544,4%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Novorizontino132,312,310,7761,5%69,2%
2Vila Nova142,001,710,8621,4%35,7%
3Fortaleza EC131,921,460,8561,5%30,8%
4Juventude141,861,710,9342,9%57,1%
5Sport Recife141,641,501,2978,6%71,4%
6CRB121,581,581,3358,3%75,0%
7Atletico Goianiense141,571,290,8635,7%35,7%
8Cuiaba141,501,140,8628,6%35,7%
9Botafogo SP141,501,001,0042,9%28,6%
10Criciuma151,471,001,0720,0%26,7%
11Nautico Recife141,360,861,2942,9%35,7%
12Goias131,310,851,0030,8%30,8%
13Ceara141,291,071,3657,1%50,0%
14São Bernardo131,231,231,1561,5%46,2%
15Operario-PR131,151,001,1538,5%46,2%
16Avai141,140,791,2135,7%42,9%
17America Mineiro121,000,581,3316,7%33,3%
18Athletic Club130,771,231,6253,9%61,5%
19Londrina130,690,851,4661,5%61,5%
20Ponte Preta140,430,432,2128,6%21,4%