
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Bersenbrück forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsBersenbrück · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsBersenbrück · utolsó 10
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
4 GY0 D6 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta30,0%BTTS
3/10 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
10/10 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
10/10 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
8/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
11 meccsBersenbrück · utolsó 20
36formaindex / 100 · 1,09 pont/meccs
4 GY0 D7 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
11 meccses minta27,3%BTTS
3/11 · Mindkét csapat gólt szerzett90,9%Over 1,5
10/11 · Legalább két gól90,9%Over 2,5
10/11 · Legalább három gól72,7%Over 3,5
8/11 · Legalább négy gól27,3%Kapott gól nélkül
3/11 · Clean sheet45,5%Nem szerzett gólt
5/11 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsBersenbrück · utolsó 5
25formaindex / 100 · 0,75 pont/meccs
1 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta25,0%BTTS
1/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
4/4 · Legalább három gól100,0%Over 3,5
4/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
2/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsBersenbrück · utolsó 10
25formaindex / 100 · 0,75 pont/meccs
1 GY0 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta25,0%BTTS
1/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
4/4 · Legalább három gól100,0%Over 3,5
4/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
2/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsBersenbrück · utolsó 20
25formaindex / 100 · 0,75 pont/meccs
1 GY0 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta25,0%BTTS
1/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
4/4 · Legalább három gól100,0%Over 3,5
4/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
2/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsBersenbrück · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsBersenbrück · utolsó 10
43formaindex / 100 · 1,29 pont/meccs
3 GY0 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta28,6%BTTS
2/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól85,7%Over 2,5
6/7 · Legalább három gól57,1%Over 3,5
4/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet42,9%Nem szerzett gólt
3/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsBersenbrück · utolsó 20
43formaindex / 100 · 1,29 pont/meccs
3 GY0 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta28,6%BTTS
2/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól85,7%Over 2,5
6/7 · Legalább három gól57,1%Over 3,5
4/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet42,9%Nem szerzett gólt
3/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Drochtersen/Assel II2–1BersenbrückVSpelle-Venhaus4–0BersenbrückVBersenbrück0–4Verden 04VVorsfelde1–3BersenbrückGYBersenbrück5–0NordhornGYBersenbrück0–4Germania EgestorfVHemmingen0–3BersenbrückGYMeppen II0–6BersenbrückGYBersenbrück1–4Eintracht Braunschw. IIVHeeslinger SC4–0BersenbrückVWilhelmshaven1–0BersenbrückV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.