Németország · 2026/27 szezon
Oberliga - Niedersachsen 2026/27: eredmények, tabella és program
Oberliga - Niedersachsen 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Niedersachsen - 14.
- Mérkőzés
- 104
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 9
- Helyi adat
- 2026. 11. 07. 17:27
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 75/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
104 mérkőzés
16 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
1,1% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek15 perce
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
WilhelmshavenLüneburger SK Hansa1–0VégeHemmingenNordhorn1–1VégeDrochtersen/Assel IIBersenbrück2–1VégeVorsfeldeSpelle-Venhaus0–4VégeVerden 04Germania Egestorf3–0VégeBorussia HildesheimMeppen II3–5VégeBW LohneEintracht Braunschw. II3–0VégeSchwarz-Weiß RehdenHeeslinger SC1–3VégeSpelle-VenhausBersenbrück4–0VégeHeeslinger SCBW Lohne1–1VégeMeppen IIDrochtersen/Assel II2–2VégeWilhelmshavenHemmingen3–2Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Wilhelmshaven68708464Javuló trend ↑2Spelle-Venhaus68708860Javuló trend ↑3Heeslinger SC67639660Gyengülő trend ↓4BW Lohne65679252Stabil trend →5Borussia Hildesheim64677268Gyengülő trend ↓6Schwarz-Weiß Rehden63678844Gyengülő trend ↓7Eintracht Braunschw. II606310032Javuló trend ↑8Meppen II56639616Javuló trend ↑9Verden 0446407244Javuló trend ↑10Bersenbrück3840768Stabil trend →11Lüneburger SK Hansa34224438Stabil trend →12Nordhorn2927560Gyengülő trend ↓13Germania Egestorf2627520Javuló trend ↑14Hemmingen2423480Gyengülő trend ↓15Drochtersen/Assel II2213520Javuló trend ↑16Vorsfelde147240Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
89 meccsOberliga - Niedersachsen 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 2,18 | 2,00 | 0,82 | 45,5% | 45,5% | |
| 2 | 12 | 2,08 | 2,25 | 1,08 | 50,0% | 75,0% | |
| 3 | 10 | 2,00 | 2,20 | 1,40 | 70,0% | 80,0% | |
| 4 | 12 | 1,92 | 2,50 | 1,17 | 58,3% | 66,7% | |
| 5 | 12 | 1,92 | 2,83 | 1,67 | 75,0% | 75,0% | |
| 6 | 11 | 1,82 | 2,18 | 1,36 | 63,6% | 72,7% | |
| 7 | 11 | 1,82 | 1,64 | 0,91 | 18,2% | 36,4% | |
| 8 | 12 | 1,67 | 2,42 | 2,33 | 75,0% | 91,7% | |
| 9 | 12 | 1,33 | 1,83 | 1,42 | 75,0% | 75,0% | |
| 10 | 11 | 1,09 | 1,73 | 2,18 | 27,3% | 90,9% | |
| 11 | 12 | 0,92 | 1,33 | 2,58 | 66,7% | 83,3% | |
| 12 | 10 | 0,80 | 1,30 | 2,50 | 50,0% | 80,0% | |
| 13 | 11 | 0,73 | 1,27 | 2,82 | 72,7% | 81,8% | |
| 14 | 9 | 0,67 | 1,11 | 1,56 | 77,8% | 55,6% | |
| 15 | 11 | 0,64 | 1,45 | 2,45 | 81,8% | 90,9% | |
| 16 | 11 | 0,18 | 0,64 | 2,82 | 45,5% | 63,6% |