
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Fernwald forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsFernwald · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
2 GY3 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsFernwald · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
3 GY6 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
5/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
13 meccsFernwald · utolsó 20
49formaindex / 100 · 1,46 pont/meccs
4 GY7 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
13 meccses minta61,5%BTTS
8/13 · Mindkét csapat gólt szerzett76,9%Over 1,5
10/13 · Legalább két gól53,9%Over 2,5
7/13 · Legalább három gól46,2%Over 3,5
6/13 · Legalább négy gól38,5%Kapott gól nélkül
5/13 · Clean sheet15,4%Nem szerzett gólt
2/13 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsFernwald · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
1 GY4 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsFernwald · utolsó 10
39formaindex / 100 · 1,17 pont/meccs
1 GY4 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
4/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsFernwald · utolsó 20
39formaindex / 100 · 1,17 pont/meccs
1 GY4 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
4/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsFernwald · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
1 GY3 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsFernwald · utolsó 10
57formaindex / 100 · 1,71 pont/meccs
3 GY3 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól42,9%Over 2,5
3/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól42,9%Kapott gól nélkül
3/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsFernwald · utolsó 20
57formaindex / 100 · 1,71 pont/meccs
3 GY3 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól42,9%Over 2,5
3/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól42,9%Kapott gól nélkül
3/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.