Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Oberliga - Hessen logó
Németország · 2026/27 szezon

Oberliga - Hessen 2026/27: eredmények, tabella és program

Oberliga - Hessen 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Hessen - 16.

Mérkőzés
117
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 5
Helyi adat
2026. 11. 01. 13:49
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 75/100
117 mérkőzés 18 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 0,9% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek1 perce

Csapat0
Mérkőzés117
Befejezett112
Élő0
Következő5
Aktuális fordulóHessen - 16

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Oberliga - Hessen 2026/2027

112 meccs
Befejezett meccs112
Gól / meccs3,36
BTTS58,9%
Over 2,566,1%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Eintracht Stadtallendorf132,462,920,5430,8%61,5%
2Hadamar132,002,231,0038,5%53,9%
3Unter-Flockenbach132,002,231,7761,5%84,6%
4Rot-Weiß Walldorf111,732,002,0072,7%90,9%
5Friedberg121,672,171,5858,3%66,7%
6Eddersheim121,672,172,2591,7%91,7%
7TuBa Pohlheim121,581,421,4266,7%58,3%
8Bayern Alzenau131,541,311,3146,2%53,9%
9Fernwald131,461,621,3861,5%53,9%
10Kassel121,331,001,1750,0%33,3%
11Darmstadt 98 II131,311,851,2346,2%69,2%
12Hünfelder SV121,251,421,9258,3%75,0%
13Baunatal121,171,501,9266,7%66,7%
14Vfb Marburg131,081,081,4638,5%38,5%
15Hummetroth131,001,542,0884,6%76,9%
16Kassel 2120,751,332,1766,7%58,3%
171960 Hanau120,751,172,4250,0%58,3%
18FC Gießen130,541,232,7776,9%100,0%