
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Rasi Salai United forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsRasi Salai United · utolsó 5
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D5 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
8 meccsRasi Salai United · utolsó 10
4formaindex / 100 · 0,13 pont/meccs
0 GY1 D7 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta100,0%BTTS
8/8 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
8/8 · Legalább két gól87,5%Over 2,5
7/8 · Legalább három gól62,5%Over 3,5
5/8 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/8 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
8 meccsRasi Salai United · utolsó 20
4formaindex / 100 · 0,13 pont/meccs
0 GY1 D7 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta100,0%BTTS
8/8 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
8/8 · Legalább két gól87,5%Over 2,5
7/8 · Legalább három gól62,5%Over 3,5
5/8 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/8 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
4 meccsRasi Salai United · utolsó 5
8formaindex / 100 · 0,25 pont/meccs
0 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta100,0%BTTS
4/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
3/4 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
2/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
4 meccsRasi Salai United · utolsó 10
8formaindex / 100 · 0,25 pont/meccs
0 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta100,0%BTTS
4/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
3/4 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
2/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
4 meccsRasi Salai United · utolsó 20
8formaindex / 100 · 0,25 pont/meccs
0 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta100,0%BTTS
4/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
3/4 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
2/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
4 meccsRasi Salai United · utolsó 5
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta100,0%BTTS
4/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
4/4 · Legalább három gól75,0%Over 3,5
3/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
4 meccsRasi Salai United · utolsó 10
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta100,0%BTTS
4/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
4/4 · Legalább három gól75,0%Over 3,5
3/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
4 meccsRasi Salai United · utolsó 20
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta100,0%BTTS
4/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
4/4 · Legalább három gól75,0%Over 3,5
3/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Pattani2–1xG 1,70–1,36Rasi Salai UnitedVRasi Salai United1–4xG 0,95–3,51Ayutthaya FCVRasi Salai United1–3Port FCVSukhothai FC5–1xG 1,81–0,25Rasi Salai UnitedVUthai Thani4–2xG 0,37–0,26Rasi Salai UnitedVRasi Salai United1–1Lamphun WarriorDBG Pathum United3–2Rasi Salai UnitedVRasi Salai United1–2Port FCV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.