Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Thai League 1 logó
Thailand · 2026/27 szezon

Thai League 1 2026/27: eredmények, tabella és program

Thai League 1 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 7.

Mérkőzés
54
Tabellás csapat
0
Élő / következő
1 / 1
Helyi adat
2026. 11. 01. 14:38
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 85/100
54 mérkőzés 16 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 100,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Élő szezonadatok naprakészek1 perce

Csapat0
Mérkőzés54
Befejezett52
Élő1
Következő1
Aktuális fordulóRegular Season - 7

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Thai League 1 2026/2027

52 meccs
Befejezett meccs52
Gól / meccs3,02
BTTS65,4%
Over 2,559,6%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Port FC62,502,331,1783,3%83,3%
2Prachuap62,171,330,5033,3%50,0%
3Buriram United62,171,831,1766,7%50,0%
4Ratchaburi71,862,431,1471,4%71,4%
5Ayutthaya FC71,861,711,0057,1%57,1%
6Bangkok United71,861,430,8628,6%28,6%
7BG Pathum United61,501,501,1766,7%33,3%
8Uthai Thani71,431,861,5785,7%71,4%
9Sisaket United71,431,431,8671,4%57,1%
10Rayong FC61,331,501,8383,3%50,0%
11Sukhothai FC71,291,432,2957,1%85,7%
12Lamphun Warrior61,171,331,6766,7%50,0%
13Pattani71,001,001,7157,1%71,4%
14Chiangrai United60,670,671,3350,0%33,3%
15Chonburi FC60,501,001,6766,7%66,7%
16Rasi Salai United70,141,293,00100,0%85,7%