
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Tottenham Hotspur U18 forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsTottenham Hotspur U18 · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsTottenham Hotspur U18 · utolsó 10
74formaindex / 100 · 2,22 pont/meccs
6 GY2 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta100,0%BTTS
9/9 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
9/9 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
9/9 · Legalább három gól88,9%Over 3,5
8/9 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/9 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsTottenham Hotspur U18 · utolsó 20
74formaindex / 100 · 2,22 pont/meccs
6 GY2 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta100,0%BTTS
9/9 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
9/9 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
9/9 · Legalább három gól88,9%Over 3,5
8/9 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/9 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsTottenham Hotspur U18 · utolsó 5
83formaindex / 100 · 2,50 pont/meccs
3 GY1 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta100,0%BTTS
4/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
4/4 · Legalább három gól100,0%Over 3,5
4/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsTottenham Hotspur U18 · utolsó 10
83formaindex / 100 · 2,50 pont/meccs
3 GY1 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta100,0%BTTS
4/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
4/4 · Legalább három gól100,0%Over 3,5
4/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsTottenham Hotspur U18 · utolsó 20
83formaindex / 100 · 2,50 pont/meccs
3 GY1 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta100,0%BTTS
4/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
4/4 · Legalább három gól100,0%Over 3,5
4/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsTottenham Hotspur U18 · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsTottenham Hotspur U18 · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsTottenham Hotspur U18 · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
AFC Bournemouth U181–3Tottenham Hotspur U18GYTottenham Hotspur U182–2West Ham United U18DArsenal U182–1Tottenham Hotspur U18VTottenham Hotspur U187–1West Bromwich Albion U18GYFulham U182–2Tottenham Hotspur U18DCrystal Palace U182–4Tottenham Hotspur U18GYTottenham Hotspur U188–2Birmingham City U18GYNorwich City U181–6Tottenham Hotspur U18GYTottenham Hotspur U186–1Reading U18GY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.