Anglia · 2026/27 szezon
U18 Premier League - South 2026/27: eredmények, tabella és program
U18 Premier League - South 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: South.
- Mérkőzés
- 76
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 1
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 23:53
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 78/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
76 mérkőzés
16 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
34,7% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok elavultak2 napja
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Brentford U18Brighton U181–2VégeSouthampton U18AFC Bournemouth U183–3VégeIpswich Town U18Aston Villa U181–3VégeReading U18Norwich City U182–2VégeAFC Bournemouth U18Tottenham Hotspur U181–3VégeWest Ham United U18Chelsea U185–3VégeWest Bromwich Albion U18Birmingham City U184–4VégeFulham U18Southampton U183–3VégeBrighton U18Crystal Palace U181–1VégeArsenal U18Brentford U186–4VégeSouthampton U18West Bromwich Albion U183–1VégeAston Villa U18Arsenal U181–3Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Tottenham Hotspur U18687410038Gyengülő trend ↓2Arsenal U1866709347Javuló trend ↑3Chelsea U18627010024Javuló trend ↑4Fulham U1859701000Gyengülő trend ↓5Brighton U1858671008Javuló trend ↑6West Ham United U18566310011Stabil trend →7Southampton U18535710012Gyengülő trend ↓8Aston Villa U1844418420Gyengülő trend ↓9Crystal Palace U184341937Javuló trend ↑10Brentford U1842401000Stabil trend →11AFC Bournemouth U183940840Javuló trend ↑12Ipswich Town U183533840Gyengülő trend ↓13Norwich City U183126760Stabil trend →14West Bromwich Albion U182930580Stabil trend →15Reading U182517640Javuló trend ↑16Birmingham City U182215530Javuló trend ↑A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
75 meccsU18 Premier League - South 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 2,22 | 4,33 | 1,56 | 100,0% | 100,0% | |
| 2 | 9 | 2,11 | 3,89 | 2,67 | 88,9% | 100,0% | |
| 3 | 9 | 2,11 | 2,33 | 1,33 | 66,7% | 66,7% | |
| 4 | 10 | 2,10 | 4,00 | 1,90 | 80,0% | 100,0% | |
| 5 | 10 | 2,00 | 2,50 | 2,30 | 100,0% | 80,0% | |
| 6 | 9 | 1,89 | 2,67 | 2,22 | 66,7% | 88,9% | |
| 7 | 10 | 1,70 | 3,20 | 2,20 | 90,0% | 90,0% | |
| 8 | 9 | 1,22 | 2,11 | 2,00 | 55,6% | 66,7% | |
| 9 | 9 | 1,22 | 2,33 | 2,33 | 77,8% | 66,7% | |
| 10 | 10 | 1,20 | 2,90 | 3,00 | 70,0% | 100,0% | |
| 11 | 10 | 1,20 | 2,10 | 2,80 | 70,0% | 80,0% | |
| 12 | 9 | 1,00 | 2,11 | 3,11 | 77,8% | 100,0% | |
| 13 | 9 | 0,89 | 1,44 | 2,89 | 44,4% | 66,7% | |
| 14 | 9 | 0,78 | 1,89 | 3,22 | 66,7% | 77,8% | |
| 15 | 10 | 0,50 | 1,60 | 3,70 | 90,0% | 90,0% | |
| 16 | 9 | 0,44 | 1,33 | 3,56 | 66,7% | 88,9% |