
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Orlando City SC forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsOrlando City SC · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
1 GY3 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól100,0%Over 3,5
5/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsOrlando City SC · utolsó 10
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
3 GY3 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta80,0%BTTS
8/10 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
10/10 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
10/10 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
8/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
17 meccsOrlando City SC · utolsó 20
47formaindex / 100 · 1,41 pont/meccs
6 GY6 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
17 meccses minta82,4%BTTS
14/17 · Mindkét csapat gólt szerzett94,1%Over 1,5
16/17 · Legalább két gól88,2%Over 2,5
15/17 · Legalább három gól64,7%Over 3,5
11/17 · Legalább négy gól11,8%Kapott gól nélkül
2/17 · Clean sheet5,9%Nem szerzett gólt
1/17 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsOrlando City SC · utolsó 5
87formaindex / 100 · 2,60 pont/meccs
4 GY1 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsOrlando City SC · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
5 GY3 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta77,8%BTTS
7/9 · Mindkét csapat gólt szerzett88,9%Over 1,5
8/9 · Legalább két gól77,8%Over 2,5
7/9 · Legalább három gól44,4%Over 3,5
4/9 · Legalább négy gól22,2%Kapott gól nélkül
2/9 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsOrlando City SC · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
5 GY3 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta77,8%BTTS
7/9 · Mindkét csapat gólt szerzett88,9%Over 1,5
8/9 · Legalább két gól77,8%Over 2,5
7/9 · Legalább három gól44,4%Over 3,5
4/9 · Legalább négy gól22,2%Kapott gól nélkül
2/9 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsOrlando City SC · utolsó 5
13formaindex / 100 · 0,40 pont/meccs
0 GY2 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól100,0%Over 3,5
5/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
8 meccsOrlando City SC · utolsó 10
25formaindex / 100 · 0,75 pont/meccs
1 GY3 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta87,5%BTTS
7/8 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
8/8 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
8/8 · Legalább három gól87,5%Over 3,5
7/8 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/8 · Clean sheet12,5%Nem szerzett gólt
1/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
8 meccsOrlando City SC · utolsó 20
25formaindex / 100 · 0,75 pont/meccs
1 GY3 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta87,5%BTTS
7/8 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
8/8 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
8/8 · Legalább három gól87,5%Over 3,5
7/8 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/8 · Clean sheet12,5%Nem szerzett gólt
1/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Charlotte4–0xG 2,34–0,90Orlando City SCVChicago Fire2–2xG 2,08–0,61Orlando City SCDOrlando City SC2–2xG 0,86–1,77New York City FCDOrlando City SC4–1xG 2,62–2,60DC UnitedGYToronto FC3–3xG 1,85–2,28Orlando City SCDOrlando City SC3–2xG 1,80–3,13Columbus CrewGYPhiladelphia Union4–2Orlando City SCVNew England Revolution4–2xG 1,51–1,34Orlando City SCVColumbus Crew2–1Orlando City SCVOrlando City SC3–0Toronto FCGYAtlanta United FC2–3Orlando City SCGYOrlando City SC1–0San DiegoGYMinnesota United FC3–3xG 3,56–1,09Orlando City SCDOrlando City SC2–1Real Salt LakeGYOrlando City SC1–2xG 1,62–1,30Chicago FireVOrlando City SC1–1xG 1,96–1,35FC CincinnatiDOrlando City SC2–2Atletico San LuisD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.