Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Major League Soccer logó
Egyesült Államok · 2026/27 szezon

Major League Soccer 2026/27: eredmények, tabella és program

Major League Soccer 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 33.

Mérkőzés
226
Tabellás csapat
0
Élő / következő
2 / 3
Helyi adat
2026. 11. 02. 00:28
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 85/100
226 mérkőzés 30 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 99,1% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Élő szezonadatok naprakészek23 másodperce

Csapat0
Mérkőzés226
Befejezett221
Élő2
Következő3
Aktuális fordulóRegular Season - 33

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Major League Soccer 2026/2027

221 meccs
Befejezett meccs221
Gól / meccs3,29
BTTS67,0%
Over 2,567,4%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Nashville SC142,212,210,6442,9%57,1%
2Philadelphia Union152,072,471,2066,7%73,3%
3New England Revolution142,001,861,5071,4%85,7%
4Charlotte151,872,271,4066,7%80,0%
5FC Dallas151,871,801,6760,0%66,7%
6Vancouver Whitecaps161,692,131,0650,0%68,8%
7St. Louis City151,672,271,6073,3%80,0%
8Chicago Fire161,631,811,6981,3%75,0%
9Columbus Crew151,601,931,4060,0%73,3%
10Los Angeles Galaxy141,571,791,8671,4%71,4%
11Toronto FC141,571,862,0078,6%78,6%
12Orlando City SC151,532,132,0780,0%86,7%
13Colorado Rapids151,401,271,4746,7%46,7%
14Houston Dynamo141,361,071,0742,9%42,9%
15FC Cincinnati151,331,471,9366,7%66,7%
16Inter Miami141,292,141,6478,6%78,6%
17Atlanta United FC141,291,501,6471,4%78,6%
18San Jose Earthquakes151,271,271,6073,3%53,3%
19Seattle Sounders161,191,381,4462,5%50,0%
20Portland Timbers141,141,711,9378,6%71,4%