
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Atlanta United FC forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsAtlanta United FC · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsAtlanta United FC · utolsó 10
37formaindex / 100 · 1,10 pont/meccs
3 GY2 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
8/10 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
6/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
15 meccsAtlanta United FC · utolsó 20
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
6 GY3 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
15 meccses minta73,3%BTTS
11/15 · Mindkét csapat gólt szerzett86,7%Over 1,5
13/15 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
12/15 · Legalább három gól46,7%Over 3,5
7/15 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
3/15 · Clean sheet13,3%Nem szerzett gólt
2/15 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsAtlanta United FC · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól100,0%Over 3,5
5/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsAtlanta United FC · utolsó 10
37formaindex / 100 · 1,11 pont/meccs
3 GY1 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta88,9%BTTS
8/9 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
9/9 · Legalább két gól88,9%Over 2,5
8/9 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
6/9 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsAtlanta United FC · utolsó 20
37formaindex / 100 · 1,11 pont/meccs
3 GY1 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta88,9%BTTS
8/9 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
9/9 · Legalább két gól88,9%Over 2,5
8/9 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
6/9 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsAtlanta United FC · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
6 meccsAtlanta United FC · utolsó 10
61formaindex / 100 · 1,83 pont/meccs
3 GY2 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól16,7%Over 3,5
1/6 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
3/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
6 meccsAtlanta United FC · utolsó 20
61formaindex / 100 · 1,83 pont/meccs
3 GY2 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
4/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól16,7%Over 3,5
1/6 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
3/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Atlanta United FC3–1xG 4,29–1,35Toronto FCGYNew York City FC2–1xG 1,16–1,90Atlanta United FCVAtlanta United FC2–3xG 0,59–1,08Chicago FireVAtlanta United FC1–3xG 2,36–1,85Inter MiamiVCF Montreal0–3xG 0,30–2,14Atlanta United FCGYAtlanta United FC1–3xG 1,17–1,91FC CincinnatiVAtlanta United FC2–2New York City FCDPortland Timbers0–1xG 1,61–0,73Atlanta United FCGYDC United0–0Atlanta United FCDAtlanta United FC2–3Orlando City SCVInter Miami2–2Atlanta United FCDAtlanta United FC0–2xG 0,77–1,67CharlotteVAtlanta United FC2–1xG 1,89–0,47Sporting Kansas CityGYMinnesota United FC1–2xG 1,75–0,93Atlanta United FCGYAtlanta United FC2–1xG 2,40–1,89New York Red BullsGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.