
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
New England Revolution forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsNew England Revolution · utolsó 5
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
4 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsNew England Revolution · utolsó 10
70formaindex / 100 · 2,10 pont/meccs
7 GY0 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól90,0%Over 2,5
9/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
15 meccsNew England Revolution · utolsó 20
62formaindex / 100 · 1,87 pont/meccs
9 GY1 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
15 meccses minta73,3%BTTS
11/15 · Mindkét csapat gólt szerzett93,3%Over 1,5
14/15 · Legalább két gól86,7%Over 2,5
13/15 · Legalább három gól26,7%Over 3,5
4/15 · Legalább négy gól13,3%Kapott gól nélkül
2/15 · Clean sheet13,3%Nem szerzett gólt
2/15 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsNew England Revolution · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
6 meccsNew England Revolution · utolsó 10
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
3 GY1 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
6 meccsNew England Revolution · utolsó 20
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
3 GY1 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsNew England Revolution · utolsó 5
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
4 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
9 meccsNew England Revolution · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
6 GY0 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta77,8%BTTS
7/9 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
9/9 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
9/9 · Legalább három gól22,2%Over 3,5
2/9 · Legalább négy gól11,1%Kapott gól nélkül
1/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
9 meccsNew England Revolution · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
6 GY0 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta77,8%BTTS
7/9 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
9/9 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
9/9 · Legalább három gól22,2%Over 3,5
2/9 · Legalább négy gól11,1%Kapott gól nélkül
1/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
New England Revolution1–2xG 1,25–1,55Inter MiamiVNew England Revolution3–2xG 1,63–2,36New York Red BullsGYPhiladelphia Union1–2xG 1,99–1,90New England RevolutionGYNew England Revolution1–0xG 0,31–1,11Chicago FireGYFC Cincinnati2–3xG 1,54–1,60New England RevolutionGYNew England Revolution0–3xG 0,63–1,29Seattle SoundersVReal Salt Lake3–0New England RevolutionVNew England Revolution4–2xG 1,51–1,34Orlando City SCGYChicago Fire1–2New England RevolutionGYNew York City FC1–2New England RevolutionGYLos Angeles Galaxy2–1New England RevolutionVColumbus Crew1–3xG 0,34–0,95New England RevolutionGYNew England Revolution1–1xG 2,32–1,38New York City FCDDC United0–3xG 1,48–2,63New England RevolutionGYToronto FC2–1xG 0,24–2,22New England RevolutionV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.