
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Flota Świnoujście forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsFlota Świnoujście · utolsó 5
7formaindex / 100 · 0,20 pont/meccs
0 GY1 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsFlota Świnoujście · utolsó 10
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
2 GY2 D6 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsFlota Świnoujście · utolsó 20
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
2 GY2 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
2 meccsFlota Świnoujście · utolsó 5
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
2 meccses minta50,0%BTTS
1/2 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
2/2 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
1/2 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
1/2 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/2 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
1/2 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
2 meccsFlota Świnoujście · utolsó 10
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
2 meccses minta50,0%BTTS
1/2 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
2/2 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
1/2 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
1/2 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/2 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
1/2 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
2 meccsFlota Świnoujście · utolsó 20
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
2 meccses minta50,0%BTTS
1/2 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
2/2 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
1/2 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
1/2 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/2 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
1/2 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsFlota Świnoujście · utolsó 5
7formaindex / 100 · 0,20 pont/meccs
0 GY1 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
8 meccsFlota Świnoujście · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
2 GY2 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta62,5%BTTS
5/8 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
6/8 · Legalább két gól62,5%Over 2,5
5/8 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
4/8 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/8 · Clean sheet37,5%Nem szerzett gólt
3/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
8 meccsFlota Świnoujście · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
2 GY2 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta62,5%BTTS
5/8 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
6/8 · Legalább két gól62,5%Over 2,5
5/8 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
4/8 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/8 · Clean sheet37,5%Nem szerzett gólt
3/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Lech Poznań II8–1Flota ŚwinoujścieVKluczevia Stargard2–2Flota ŚwinoujścieDWda Świecie1–0Flota ŚwinoujścieVElana Toruń1–0Flota ŚwinoujścieVFlota Świnoujście0–2Unia SwarzędzVGrom Nowy Staw5–0Flota ŚwinoujścieVLipno Stęszew1–3Flota ŚwinoujścieGYFlota Świnoujście1–5Stargard SzczecińskiVChemik Bydgoszcz1–1Flota ŚwinoujścieDBałtyk Koszalin1–2Flota ŚwinoujścieGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.