Lengyelország · 2026/27 szezon
III Liga - Group 2 2026/27: eredmények, tabella és program
III Liga - Group 2 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group II - 16.
- Mérkőzés
- 126
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 24
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 07:42
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 81/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
126 mérkőzés
18 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
62,8% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek3 perce
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Kluczevia StargardLech Poznań II4–3VégePolonia ŚrodaLuzino5–2VégeUnia SwarzędzStargard Szczeciński0–0VégeKluczevia StargardKotwica Kórnik1–0VégeElana ToruńVictoria Września0–0VégeLech Poznań IIFlota Świnoujście8–1VégeGrom Nowy StawLipno Stęszew1–2VégeGedania GdanskKalisz0–0VégeVictoria WrześniaNoteć Czarnków0–1VégeKluczevia StargardFlota Świnoujście2–2VégeKaliszPolonia Środa0–0VégeStargard SzczecińskiGrom Nowy Staw3–1Vége
Következő mérkőzések
Bałtyk KoszalinKluczevia Stargard–ProgramChemik BydgoszczElana Toruń–ProgramGedania GdanskGrom Nowy Staw–ProgramKotwica KórnikLech Poznań II–ProgramLipno StęszewUnia Swarzędz–ProgramStargard SzczecińskiNoteć Czarnków–ProgramKaliszLuzino–ProgramFlota ŚwinoujściePolonia Środa–ProgramVictoria WrześniaWda Świecie–Program
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Polonia Środa708010028Javuló trend ↑2Kluczevia Stargard63738040Gyengülő trend ↓3Stargard Szczeciński585310036Stabil trend →4Luzino576010028Gyengülő trend ↓5Wda Świecie54635648Stabil trend →6Noteć Czarnków53575760Gyengülő trend ↓7Unia Swarzędz50437252Javuló trend ↑8Bałtyk Koszalin49506448Stabil trend →9Lech Poznań II484710012Gyengülő trend ↓10Elana Toruń47506040Javuló trend ↑11Grom Nowy Staw44438816Gyengülő trend ↓12Victoria Września43402472Stabil trend →13Kalisz39374840Stabil trend →14Gedania Gdansk38375624Javuló trend ↑15Lipno Stęszew33336016Javuló trend ↑16Kotwica Kórnik30305612Gyengülő trend ↓17Chemik Bydgoszcz2823564Stabil trend →18Flota Świnoujście2427400Gyengülő trend ↓A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
102 meccsIII Liga - Group 2 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 2,50 | 3,25 | 1,67 | 75,0% | 83,3% | |
| 2 | 12 | 2,17 | 2,17 | 1,50 | 66,7% | 66,7% | |
| 3 | 12 | 1,92 | 1,58 | 1,33 | 58,3% | 58,3% | |
| 4 | 12 | 1,75 | 2,50 | 1,75 | 75,0% | 91,7% | |
| 5 | 7 | 1,71 | 1,43 | 1,00 | 42,9% | 57,1% | |
| 6 | 13 | 1,69 | 2,54 | 1,77 | 76,9% | 76,9% | |
| 7 | 12 | 1,42 | 2,50 | 2,17 | 83,3% | 75,0% | |
| 8 | 13 | 1,38 | 1,54 | 1,69 | 76,9% | 76,9% | |
| 9 | 11 | 1,36 | 1,55 | 1,36 | 72,7% | 54,6% | |
| 10 | 13 | 1,23 | 1,62 | 1,38 | 46,2% | 46,2% | |
| 11 | 10 | 1,10 | 1,20 | 1,50 | 50,0% | 40,0% | |
| 12 | 10 | 1,10 | 1,40 | 1,90 | 70,0% | 70,0% | |
| 13 | 11 | 1,09 | 0,64 | 0,91 | 36,4% | 18,2% | |
| 14 | 13 | 1,00 | 2,15 | 2,38 | 76,9% | 84,6% | |
| 15 | 11 | 0,91 | 1,45 | 2,18 | 54,6% | 63,6% | |
| 16 | 12 | 0,83 | 1,33 | 2,17 | 83,3% | 75,0% | |
| 17 | 10 | 0,80 | 1,00 | 2,70 | 60,0% | 60,0% | |
| 18 | 10 | 0,70 | 1,40 | 2,40 | 80,0% | 70,0% |