
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Wieczysta Kraków forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsWieczysta Kraków · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
1 GY0 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsWieczysta Kraków · utolsó 10
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
2 GY2 D6 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
10/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
14 meccsWieczysta Kraków · utolsó 20
26formaindex / 100 · 0,79 pont/meccs
3 GY2 D9 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
14 meccses minta71,4%BTTS
10/14 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
14/14 · Legalább két gól71,4%Over 2,5
10/14 · Legalább három gól42,9%Over 3,5
6/14 · Legalább négy gól7,1%Kapott gól nélkül
1/14 · Clean sheet21,4%Nem szerzett gólt
3/14 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsWieczysta Kraków · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
6 meccsWieczysta Kraków · utolsó 10
39formaindex / 100 · 1,17 pont/meccs
2 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta83,3%BTTS
5/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
5/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
6 meccsWieczysta Kraków · utolsó 20
39formaindex / 100 · 1,17 pont/meccs
2 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta83,3%BTTS
5/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
5/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsWieczysta Kraków · utolsó 5
7formaindex / 100 · 0,20 pont/meccs
0 GY1 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
8 meccsWieczysta Kraków · utolsó 10
17formaindex / 100 · 0,50 pont/meccs
1 GY1 D6 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta62,5%BTTS
5/8 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
8/8 · Legalább két gól62,5%Over 2,5
5/8 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
4/8 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/8 · Clean sheet37,5%Nem szerzett gólt
3/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
8 meccsWieczysta Kraków · utolsó 20
17formaindex / 100 · 0,50 pont/meccs
1 GY1 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta62,5%BTTS
5/8 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
8/8 · Legalább két gól62,5%Over 2,5
5/8 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
4/8 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/8 · Clean sheet37,5%Nem szerzett gólt
3/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Wieczysta Kraków1–3xG 1,67–2,07JagielloniaVSlask Wroclaw2–0xG 2,85–1,69Wieczysta KrakówVWieczysta Kraków1–2xG 1,57–1,11Raków CzęstochowaVGKS Katowice2–1xG 0,90–2,36Wieczysta KrakówVWieczysta Kraków3–0xG 1,53–0,83Wisla PlockGYWieczysta Kraków4–3Puszcza NiepołomiceGYWidzew Łódź2–2Wieczysta KrakówDPogon Szczecin2–0Wieczysta KrakówVWieczysta Kraków1–1Zaglebie LubinDAvia Świdnik3–1Wieczysta KrakówVWisla Krakow2–0xG 1,64–1,38Wieczysta KrakówVCracovia Krakow3–2xG 2,08–1,98Wieczysta KrakówVPiast Gliwice3–4xG 1,16–1,68Wieczysta KrakówGYWieczysta Kraków1–2xG 0,99–1,63Lech PoznanV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.