
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Yanbian Longding forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsYanbian Longding · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsYanbian Longding · utolsó 10
43formaindex / 100 · 1,30 pont/meccs
4 GY1 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
11 meccsYanbian Longding · utolsó 20
48formaindex / 100 · 1,45 pont/meccs
5 GY1 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
11 meccses minta63,6%BTTS
7/11 · Mindkét csapat gólt szerzett81,8%Over 1,5
9/11 · Legalább két gól63,6%Over 2,5
7/11 · Legalább három gól36,4%Over 3,5
4/11 · Legalább négy gól18,2%Kapott gól nélkül
2/11 · Clean sheet18,2%Nem szerzett gólt
2/11 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsYanbian Longding · utolsó 5
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
2 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta50,0%BTTS
2/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
3/4 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
2/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsYanbian Longding · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
2 GY0 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta50,0%BTTS
2/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
3/4 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
2/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsYanbian Longding · utolsó 20
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
2 GY0 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta50,0%BTTS
2/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
3/4 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
2/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsYanbian Longding · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsYanbian Longding · utolsó 10
48formaindex / 100 · 1,43 pont/meccs
3 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta71,4%BTTS
5/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
1/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsYanbian Longding · utolsó 20
48formaindex / 100 · 1,43 pont/meccs
3 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta71,4%BTTS
5/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
1/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Suzhou Dongwu0–1Yanbian LongdingGYHeilongjiang Lava Spring1–2Yanbian LongdingGYYanbian Longding5–0Dongguan UnitedGYYanbian Longding0–1Nantong ZhiyunVChangchun Yatai1–1Yanbian LongdingDYanbian Longding1–2Guangzhou E-PowerVGuangxi Hengchen2–1Yanbian LongdingVWuxi Wugou2–0Yanbian LongdingVShaanxi Union3–1Yanbian LongdingVNingbo Professional2–3Yanbian LongdingGYYanbian Longding3–1Dalian HuayiGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.