Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
League One logó
Kína · 2026/27 szezon

League One 2026/27: eredmények, tabella és program

League One 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 29.

Mérkőzés
92
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 0
Helyi adat
2026. 10. 31. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 75/100
92 mérkőzés 16 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 98,9% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Lezárt szezonarchívum8 órája

Csapat0
Mérkőzés92
Befejezett92
Élő0
Következő0
Aktuális fordulóRegular Season - 29

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

League One 2026/2027

92 meccs
Befejezett meccs92
Gól / meccs2,72
BTTS53,3%
Over 2,547,8%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Hebei Kungfu112,181,360,6445,5%36,4%
2Shaanxi Union122,082,331,1758,3%75,0%
3Guangzhou E-Power112,002,181,0972,7%63,6%
4Nantong Zhiyun121,921,330,6733,3%25,0%
5Changchun Yatai121,581,671,0850,0%41,7%
6Guangxi Hengchen121,501,331,1750,0%41,7%
7Wuxi Wugou131,461,311,2330,8%53,9%
8Suzhou Dongwu111,451,641,3663,6%45,5%
9Yanbian Longding111,451,641,3663,6%63,6%
10Shenzhen Juniors111,361,271,0063,6%36,4%
11Dalian Huayi121,331,081,4258,3%41,7%
12Nanjing City111,001,091,7345,5%45,5%
13Ningbo Professional120,830,921,1741,7%25,0%
14Heilongjiang Lava Spring110,641,001,4563,6%45,5%
15Meizhou Kejia110,450,642,3654,6%54,6%
16Dongguan United110,450,913,0063,6%72,7%