
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Perugia U19 forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsPerugia U19 · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta0,0%BTTS
0/5 · Mindkét csapat gólt szerzett20,0%Over 1,5
1/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
8 meccsPerugia U19 · utolsó 10
63formaindex / 100 · 1,88 pont/meccs
5 GY0 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta12,5%BTTS
1/8 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
4/8 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
4/8 · Legalább három gól37,5%Over 3,5
3/8 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
4/8 · Clean sheet37,5%Nem szerzett gólt
3/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
8 meccsPerugia U19 · utolsó 20
63formaindex / 100 · 1,88 pont/meccs
5 GY0 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta12,5%BTTS
1/8 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
4/8 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
4/8 · Legalább három gól37,5%Over 3,5
3/8 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
4/8 · Clean sheet37,5%Nem szerzett gólt
3/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
3 meccsPerugia U19 · utolsó 5
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
3 GY0 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta0,0%BTTS
0/3 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
2/3 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
2/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól100,0%Kapott gól nélkül
3/3 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
3 meccsPerugia U19 · utolsó 10
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
3 GY0 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta0,0%BTTS
0/3 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
2/3 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
2/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól100,0%Kapott gól nélkül
3/3 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
3 meccsPerugia U19 · utolsó 20
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
3 GY0 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta0,0%BTTS
0/3 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
2/3 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
2/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól100,0%Kapott gól nélkül
3/3 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsPerugia U19 · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsPerugia U19 · utolsó 10
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsPerugia U19 · utolsó 20
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.