Perugia U19 eredmények, meccsek és forma
Perugia U19 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 8 meccs
- Formaminta
- 8 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 05. 15:57
V18.9 Csapatközpont 360
Perugia U19 meccsközpont
Csapatprogram naprakész12 perce
Utolsó forma
VVGYVGY

Pescara U19
Campionato Primavera - 2 · Regular Season - 8
2026. 11. 07. 14:30Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs0,60
BTTS0%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
63formaindex / 1001,88 pont/meccs
5GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,25
Kapott gól / meccs0,63
BTTS13%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül50%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
63formaindex / 1001,88 pont/meccs
5GY0D3V
Lőtt gól / meccs2,25
Kapott gól / meccs0,63
BTTS13%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül50%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
3GY0D0V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs0,00
BTTS0%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül100%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
3GY0D0V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs0,00
BTTS0%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül100%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
3GY0D0V
Lőtt gól / meccs3,00
Kapott gól / meccs0,00
BTTS0%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül100%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,00
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,00
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,00
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Campionato Primavera - 2Benevento U19 – Perugia U191–0VCoppa Italia PrimaveraEmpoli U20 – Perugia U191–0VCampionato Primavera - 2Perugia U19 – Frosinone U195–0GYCampionato Primavera - 2Palermo U19 – Perugia U191–0VCampionato Primavera - 2Perugia U19 – Avellino U191–0GYCampionato Primavera - 2Salernitana U19 – Perugia U190–6GYCampionato Primavera - 2Perugia U19 – Monopoli U193–0GYCampionato Primavera - 2Pisa U19 – Perugia U192–3GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
74/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WWLWL · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.