
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Dolomiti Bellunesi forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsDolomiti Bellunesi · utolsó 5
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D5 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet80,0%Nem szerzett gólt
4/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsDolomiti Bellunesi · utolsó 10
10formaindex / 100 · 0,30 pont/meccs
0 GY3 D7 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól10,0%Over 3,5
1/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
6/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
15 meccsDolomiti Bellunesi · utolsó 20
31formaindex / 100 · 0,93 pont/meccs
3 GY5 D7 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
15 meccses minta46,7%BTTS
7/15 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
10/15 · Legalább két gól53,3%Over 2,5
8/15 · Legalább három gól13,3%Over 3,5
2/15 · Legalább négy gól26,7%Kapott gól nélkül
4/15 · Clean sheet46,7%Nem szerzett gólt
7/15 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsDolomiti Bellunesi · utolsó 5
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D5 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
8 meccsDolomiti Bellunesi · utolsó 10
21formaindex / 100 · 0,63 pont/meccs
1 GY2 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta25,0%BTTS
2/8 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
4/8 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
4/8 · Legalább három gól12,5%Over 3,5
1/8 · Legalább négy gól37,5%Kapott gól nélkül
3/8 · Clean sheet62,5%Nem szerzett gólt
5/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
8 meccsDolomiti Bellunesi · utolsó 20
21formaindex / 100 · 0,63 pont/meccs
1 GY2 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta25,0%BTTS
2/8 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
4/8 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
4/8 · Legalább három gól12,5%Over 3,5
1/8 · Legalább négy gól37,5%Kapott gól nélkül
3/8 · Clean sheet62,5%Nem szerzett gólt
5/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsDolomiti Bellunesi · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsDolomiti Bellunesi · utolsó 10
43formaindex / 100 · 1,29 pont/meccs
2 GY3 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta71,4%BTTS
5/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
1/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsDolomiti Bellunesi · utolsó 20
43formaindex / 100 · 1,29 pont/meccs
2 GY3 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta71,4%BTTS
5/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
1/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Dolomiti Bellunesi0–4LeccoVDolomiti Bellunesi0–1Desenzano CalvinaVTreviso2–1Dolomiti BellunesiVDolomiti Bellunesi0–3TrentoVDesenzano Calvina2–0Dolomiti BellunesiVDolomiti Bellunesi1–2NovaraVUnion Brescia1–1Dolomiti BellunesiDDolomiti Bellunesi1–2LumezzaneVRenate0–0Dolomiti BellunesiDDolomiti Bellunesi0–0AlbinoleffeDGiana Erminio1–2Dolomiti BellunesiGYArzignano Valchiampo2–2Dolomiti BellunesiDDolomiti Bellunesi0–0AlcioneDFolgore Caratese1–2Dolomiti BellunesiGYDolomiti Bellunesi1–0TrevisoGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.