Olaszország · 2026/27 szezon
Coppa Italia Serie C 2026/27: eredmények, tabella és program
Coppa Italia Serie C 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Round of 64.
- Mérkőzés
- 53
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 4 / 0
- Helyi adat
- 2026. 10. 28. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 72/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
53 mérkőzés
60 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
66,7% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Az élő szezonadatok elavultak7 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Campobasso FCLatina2–0VégeUnion BresciaCittadella1–2VégeAthletic CarpiRavenna3–3Tizenegyesek utánSpeziaLivorno2–1VégeDolomiti BellunesiDesenzano Calvina0–1VégeSavoiaSorrento2–0VégeTeam AltamuraGubbio0–0Tizenegyesek utánPotenzaBari2–1VégeGrossetoLatina1–4VégeTrentoDesenzano Calvina0–1VégeNovaraLivorno0–0Tizenegyesek utánCittadellaRenate4–1Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Savoia961009387Stabil trend →2Spezia9410010073Stabil trend →3Desenzano Calvina8710040100Stabil trend →4Gubbio80789387Stabil trend →5Guidonia Montecelio 19377910010020Stabil trend →6Campobasso FC74786787Stabil trend →7Cittadella737810047Stabil trend →8Ravenna626710020Stabil trend →9Arzignano Valchiampo61678040Stabil trend →10Sambenedettese61676060Stabil trend →11AZ Picerno61676060Stabil trend →12Potenza61676060Stabil trend →13Scafatese61676060Stabil trend →14Novara616720100Stabil trend →15Athletic Carpi55569320Stabil trend →16Team Altamura55565360Stabil trend →17Union Brescia515010020Stabil trend →18Latina51508040Stabil trend →19Cosenza50504080Stabil trend →20Livorno47445360Stabil trend →21Trento46504060Stabil trend →22PRO Vercelli46334060Stabil trend →23SS Monopoli46334060Stabil trend →24Bari45444060Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
48 meccsCoppa Italia Serie C 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3,00 | 3,00 | 0,67 | 66,7% | 100,0% | |
| 2 | 3 | 3,00 | 2,33 | 0,33 | 33,3% | 66,7% | |
| 3 | 2 | 3,00 | 1,00 | 0,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 4 | 1 | 3,00 | 3,00 | 2,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 5 | 3 | 2,33 | 2,33 | 0,33 | 33,3% | 66,7% | |
| 6 | 3 | 2,33 | 1,67 | 0,33 | 33,3% | 0,0% | |
| 7 | 3 | 2,33 | 2,67 | 1,33 | 100,0% | 100,0% | |
| 8 | 2 | 2,00 | 2,50 | 2,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 9 | 2 | 2,00 | 1,50 | 1,00 | 100,0% | 50,0% | |
| 10 | 2 | 2,00 | 0,50 | 0,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 11 | 2 | 2,00 | 1,50 | 1,00 | 50,0% | 50,0% | |
| 12 | 2 | 2,00 | 2,00 | 1,50 | 100,0% | 100,0% | |
| 13 | 2 | 2,00 | 1,50 | 1,00 | 100,0% | 50,0% | |
| 14 | 2 | 2,00 | 1,50 | 1,00 | 100,0% | 50,0% | |
| 15 | 3 | 1,67 | 2,33 | 2,00 | 100,0% | 66,7% | |
| 16 | 3 | 1,67 | 1,33 | 1,00 | 66,7% | 66,7% | |
| 17 | 2 | 1,50 | 3,00 | 2,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 18 | 2 | 1,50 | 2,00 | 1,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 19 | 2 | 1,50 | 1,00 | 0,50 | 0,0% | 0,0% | |
| 20 | 2 | 1,50 | 1,00 | 1,00 | 50,0% | 50,0% |