
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Gateshead forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsGateshead · utolsó 5
13formaindex / 100 · 0,40 pont/meccs
0 GY2 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsGateshead · utolsó 10
7formaindex / 100 · 0,20 pont/meccs
0 GY2 D8 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
5/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
17 meccsGateshead · utolsó 20
12formaindex / 100 · 0,35 pont/meccs
1 GY3 D13 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
17 meccses minta47,1%BTTS
8/17 · Mindkét csapat gólt szerzett76,5%Over 1,5
13/17 · Legalább két gól58,8%Over 2,5
10/17 · Legalább három gól35,3%Over 3,5
6/17 · Legalább négy gól11,8%Kapott gól nélkül
2/17 · Clean sheet47,1%Nem szerzett gólt
8/17 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsGateshead · utolsó 5
13formaindex / 100 · 0,40 pont/meccs
0 GY2 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsGateshead · utolsó 10
22formaindex / 100 · 0,67 pont/meccs
1 GY3 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta55,6%BTTS
5/9 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
6/9 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
3/9 · Legalább három gól22,2%Over 3,5
2/9 · Legalább négy gól22,2%Kapott gól nélkül
2/9 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
3/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsGateshead · utolsó 20
22formaindex / 100 · 0,67 pont/meccs
1 GY3 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta55,6%BTTS
5/9 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
6/9 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
3/9 · Legalább három gól22,2%Over 3,5
2/9 · Legalább négy gól22,2%Kapott gól nélkül
2/9 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
3/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsGateshead · utolsó 5
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D5 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
8 meccsGateshead · utolsó 10
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D8 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta37,5%BTTS
3/8 · Mindkét csapat gólt szerzett87,5%Over 1,5
7/8 · Legalább két gól87,5%Over 2,5
7/8 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
4/8 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/8 · Clean sheet62,5%Nem szerzett gólt
5/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
8 meccsGateshead · utolsó 20
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D8 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta37,5%BTTS
3/8 · Mindkét csapat gólt szerzett87,5%Over 1,5
7/8 · Legalább két gól87,5%Over 2,5
7/8 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
4/8 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/8 · Clean sheet62,5%Nem szerzett gólt
5/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Aldershot Town1–0GatesheadVBoston United2–1GatesheadVStafford Rangers5–0GatesheadVGateshead1–1Stafford RangersDGateshead0–0Wolves U21DFC Halifax Town4–1GatesheadVGateshead1–2WorthingVGateshead0–1AltrinchamVWealdstone4–0GatesheadVGateshead1–6SouthendVForest Green4–0GatesheadVGateshead1–3Derby County U21VGateshead1–1Solihull MoorsDHarrogate Town2–1GatesheadVGateshead0–1Sutton UtdVYeovil Town3–0GatesheadVGateshead2–0WokingGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.