Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
National League Cup logó
Anglia · 2026/27 szezon

National League Cup 2026/27: eredmények, tabella és program

National League Cup 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group Stage.

Mérkőzés
63
Tabellás csapat
0
Élő / következő
15 / 14
Helyi adat
2026. 11. 01. 11:12
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 85/100
63 mérkőzés 32 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 100,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Az élő szezonadatok késhetnek2 perce

Csapat0
Mérkőzés63
Befejezett34
Élő15
Következő14
Aktuális fordulóGroup Stage

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

National League Cup 2026/2027

34 meccs
Befejezett meccs34
Gól / meccs3,59
BTTS64,7%
Over 2,570,6%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Wealdstone23,003,500,000,0%50,0%
2Truro City23,003,500,5050,0%100,0%
3West Ham United U2123,003,501,0050,0%100,0%
4FC Halifax Town23,003,501,0050,0%100,0%
5Boreham Wood32,333,331,00100,0%66,7%
6Woking22,003,001,50100,0%100,0%
7AFC Hornchurch22,002,000,5050,0%50,0%
8Derby County U2122,002,501,50100,0%100,0%
9Sutton Utd22,002,001,50100,0%50,0%
10Solihull Moors32,001,671,3366,7%66,7%
11Scunthorpe22,002,001,50100,0%100,0%
12West Bromwich Albion U2121,501,501,5050,0%50,0%
13Leeds United U2121,501,501,5050,0%50,0%
14Aldershot Town21,502,503,0050,0%100,0%
15Braintree21,502,002,50100,0%100,0%
16Tamworth21,501,001,5050,0%50,0%
17Ipswich Town U2121,501,002,0050,0%100,0%
18Southampton U2121,503,504,50100,0%100,0%
19Middlesbrough U2121,502,004,00100,0%100,0%
20Everton U2131,330,670,6733,3%0,0%