
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Deportivo Madryn forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsDeportivo Madryn · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsDeportivo Madryn · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
6 GY2 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta30,0%BTTS
3/10 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
6/10 · Legalább két gól30,0%Over 2,5
3/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
6/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
11 meccsDeportivo Madryn · utolsó 20
70formaindex / 100 · 2,09 pont/meccs
7 GY2 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
11 meccses minta27,3%BTTS
3/11 · Mindkét csapat gólt szerzett63,6%Over 1,5
7/11 · Legalább két gól36,4%Over 2,5
4/11 · Legalább három gól27,3%Over 3,5
3/11 · Legalább négy gól63,6%Kapott gól nélkül
7/11 · Clean sheet27,3%Nem szerzett gólt
3/11 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsDeportivo Madryn · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsDeportivo Madryn · utolsó 10
76formaindex / 100 · 2,29 pont/meccs
5 GY1 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta42,9%BTTS
3/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól42,9%Over 3,5
3/7 · Legalább négy gól57,1%Kapott gól nélkül
4/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsDeportivo Madryn · utolsó 20
76formaindex / 100 · 2,29 pont/meccs
5 GY1 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta42,9%BTTS
3/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól42,9%Over 3,5
3/7 · Legalább négy gól57,1%Kapott gól nélkül
4/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsDeportivo Madryn · utolsó 5
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
2 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta0,0%BTTS
0/4 · Mindkét csapat gólt szerzett25,0%Over 1,5
1/4 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól75,0%Kapott gól nélkül
3/4 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
2/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsDeportivo Madryn · utolsó 10
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
2 GY1 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta0,0%BTTS
0/4 · Mindkét csapat gólt szerzett25,0%Over 1,5
1/4 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól75,0%Kapott gól nélkül
3/4 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
2/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsDeportivo Madryn · utolsó 20
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
2 GY1 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta0,0%BTTS
0/4 · Mindkét csapat gólt szerzett25,0%Over 1,5
1/4 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól75,0%Kapott gól nélkül
3/4 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
2/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
San Miguel0–1Deportivo MadrynGYDeportivo Madryn4–1San TelmoGYAcassuso0–0Deportivo MadrynDDeportivo Madryn1–2Chaco For EverVFerro Carril Oeste0–2Deportivo MadrynGYDeportivo Madryn0–0Central NorteDDeportivo Madryn2–0Racing CordobaGYDeportivo Madryn3–1Ciudad de BolívarGYAlmirante Brown1–0Deportivo MadrynVDeportivo Madryn2–0Godoy CruzGYDeportivo Madryn4–0Atletico MitreGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.