Argentína · 2026/27 szezon
Primera Nacional 2026/27: eredmények, tabella és program
Primera Nacional 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 25.
- Mérkőzés
- 225
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 5 / 2
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 75/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
225 mérkőzés
36 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
100,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Az élő szezonadatok elavultak3 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Chacarita JuniorsNueva Chicago2–0VégeAtletico DE RafaelaPatronato0–0VégeAll BoysCA Estudiantes1–0VégeGimnasia Y TiroQuilmes0–1VégeSan Martin TucumanColegiales0–0VégeColon Santa FeDefensores De Belgrano2–0VégeChaco For EverRacing Cordoba3–1VégeDeportivo MoronCiudad de Bolívar2–0VégeLos AndesAtletico Mitre0–0VégeTristan SuarezDeportivo Maipu0–0VégeSan TelmoCentral Norte1–0VégeSan MiguelDeportivo Madryn0–1Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Godoy Cruz80879664Stabil trend →2Deportivo Madryn64676080Stabil trend →3Atlanta58674472Stabil trend →4Chaco For Ever57605668Javuló trend ↑5Temperley57605664Gyengülő trend ↓6Colegiales56604872Stabil trend →7Tristan Suarez51502488Stabil trend →8Colon Santa Fe51504472Javuló trend ↑9San Martin S.J.50506052Gyengülő trend ↓10Agropecuario50573664Javuló trend ↑11Midland49475660Javuló trend ↑12Deportivo Maipu48473672Javuló trend ↑13Chacarita Juniors48504072Javuló trend ↑14All Boys47472876Javuló trend ↑15Acassuso46432488Stabil trend →16Ciudad de Bolívar46533260Javuló trend ↑17Deportivo Moron45504848Gyengülő trend ↓18Ferro Carril Oeste45472468Gyengülő trend ↓19Gimnasia Y Tiro45474060Gyengülő trend ↓20CA Estudiantes44474848Gyengülő trend ↓21San Telmo42473256Stabil trend →22Gimnasia Jujuy42435632Gyengülő trend ↓23San Martin Tucuman42405244Javuló trend ↑24Quilmes41432468Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
218 meccsPrimera Nacional 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 2,42 | 2,08 | 0,92 | 50,0% | 66,7% | |
| 2 | 11 | 2,09 | 1,73 | 0,45 | 27,3% | 36,4% | |
| 3 | 11 | 1,91 | 1,45 | 0,91 | 63,6% | 54,6% | |
| 4 | 13 | 1,85 | 1,38 | 0,69 | 38,5% | 53,9% | |
| 5 | 13 | 1,77 | 1,00 | 0,92 | 30,8% | 30,8% | |
| 6 | 12 | 1,75 | 1,33 | 0,67 | 25,0% | 41,7% | |
| 7 | 12 | 1,75 | 0,92 | 0,33 | 25,0% | 16,7% | |
| 8 | 13 | 1,69 | 1,00 | 0,69 | 23,1% | 30,8% | |
| 9 | 12 | 1,67 | 0,83 | 0,75 | 25,0% | 25,0% | |
| 10 | 12 | 1,67 | 0,83 | 0,92 | 16,7% | 25,0% | |
| 11 | 11 | 1,64 | 1,64 | 1,18 | 63,6% | 45,5% | |
| 12 | 11 | 1,55 | 0,91 | 0,64 | 36,4% | 18,2% | |
| 13 | 13 | 1,54 | 1,23 | 1,15 | 53,9% | 53,9% | |
| 14 | 12 | 1,42 | 0,67 | 0,58 | 33,3% | 16,7% | |
| 15 | 12 | 1,42 | 1,25 | 1,25 | 41,7% | 33,3% | |
| 16 | 12 | 1,42 | 1,50 | 1,67 | 83,3% | 66,7% | |
| 17 | 12 | 1,42 | 0,75 | 1,00 | 33,3% | 25,0% | |
| 18 | 13 | 1,38 | 1,38 | 1,00 | 30,8% | 46,2% | |
| 19 | 13 | 1,38 | 0,92 | 1,31 | 30,8% | 46,2% | |
| 20 | 11 | 1,36 | 1,36 | 1,36 | 54,6% | 54,6% |