
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Shangyu Pterosaur forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsShangyu Pterosaur · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
0 GY3 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsShangyu Pterosaur · utolsó 10
22formaindex / 100 · 0,67 pont/meccs
1 GY3 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta44,4%BTTS
4/9 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
6/9 · Legalább két gól44,4%Over 2,5
4/9 · Legalább három gól22,2%Over 3,5
2/9 · Legalább négy gól11,1%Kapott gól nélkül
1/9 · Clean sheet55,6%Nem szerzett gólt
5/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsShangyu Pterosaur · utolsó 20
22formaindex / 100 · 0,67 pont/meccs
1 GY3 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta44,4%BTTS
4/9 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
6/9 · Legalább két gól44,4%Over 2,5
4/9 · Legalább három gól22,2%Over 3,5
2/9 · Legalább négy gól11,1%Kapott gól nélkül
1/9 · Clean sheet55,6%Nem szerzett gólt
5/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsShangyu Pterosaur · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
1 GY3 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsShangyu Pterosaur · utolsó 10
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
1 GY3 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsShangyu Pterosaur · utolsó 20
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
1 GY3 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsShangyu Pterosaur · utolsó 5
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta0,0%BTTS
0/4 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
2/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet100,0%Nem szerzett gólt
4/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsShangyu Pterosaur · utolsó 10
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta0,0%BTTS
0/4 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
2/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet100,0%Nem szerzett gólt
4/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsShangyu Pterosaur · utolsó 20
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta0,0%BTTS
0/4 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
2/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet100,0%Nem szerzett gólt
4/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Shangyu Pterosaur0–0Tai'an TiankuangDQingdao Red Lions1–0Shangyu PterosaurVShangyu Pterosaur1–1BITDShangyu Pterosaur1–1Nantong Haimen CodionDTai'an Tiankuang3–0Shangyu PterosaurVShangyu Pterosaur2–1Qingdao Red LionsGYBIT1–0Shangyu PterosaurVWuhan Three Towns II4–0Shangyu PterosaurVShangyu Pterosaur1–3Guangzhou DandelionV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.