Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
League Two logó
Kína · 2026/27 szezon

League Two 2026/27: eredmények, tabella és program

League Two 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Promotion Group - 29.

Mérkőzés
109
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 0
Helyi adat
2026. 11. 01. 21:43
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 74/100
109 mérkőzés 24 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 93,6% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Lezárt szezonarchívum9 perce

Csapat0
Mérkőzés109
Befejezett109
Élő0
Következő0
Aktuális fordulóPromotion Group - 29

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

League Two 2026/2027

109 meccs
Befejezett meccs109
Gól / meccs1,94
BTTS42,2%
Over 2,532,1%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Nantong Haimen Codion102,201,800,6050,0%30,0%
2Dalian Kewei92,001,220,7855,6%44,4%
3Changchun Xidu91,891,110,6755,6%44,4%
4Guangdong Mingtu91,781,110,5644,4%33,3%
5Rizhao Yuqi91,671,000,6733,3%33,3%
6Dalian Yingbo B91,561,561,1155,6%44,4%
7Shanghai Port II91,561,110,7833,3%33,3%
8Langfang Glory City91,560,890,7833,3%22,2%
9BIT91,561,561,4466,7%44,4%
10Shandong Taishan II91,441,221,0055,6%44,4%
11Qingdao Red Lions101,400,701,1030,0%20,0%
12Xi'an Ronghai91,330,560,5622,2%11,1%
13Xiamen Feilu91,221,110,8911,1%33,3%
14Tai'an Tiankuang91,221,000,7833,3%33,3%
15Wuhan Three Towns II91,221,001,1111,1%33,3%
16Guangzhou Dandelion91,111,000,8955,6%44,4%
17Guizhou Zhucheng91,110,560,6733,3%22,2%
18Hubei Chufeng Heli91,000,781,0044,4%22,2%
19Yichun Grand Tiger91,000,671,2233,3%22,2%
20Shanghai Second90,890,781,2255,6%22,2%