
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
General Lamadrid forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsGeneral Lamadrid · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
0 GY3 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett20,0%Over 1,5
1/5 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet80,0%Nem szerzett gólt
4/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsGeneral Lamadrid · utolsó 10
30formaindex / 100 · 0,90 pont/meccs
1 GY6 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta20,0%BTTS
2/10 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
4/10 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/10 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/10 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
5/10 · Clean sheet70,0%Nem szerzett gólt
7/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
11 meccsGeneral Lamadrid · utolsó 20
36formaindex / 100 · 1,09 pont/meccs
2 GY6 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
11 meccses minta18,2%BTTS
2/11 · Mindkét csapat gólt szerzett36,4%Over 1,5
4/11 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/11 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/11 · Legalább négy gól54,6%Kapott gól nélkül
6/11 · Clean sheet63,6%Nem szerzett gólt
7/11 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsGeneral Lamadrid · utolsó 5
25formaindex / 100 · 0,75 pont/meccs
0 GY3 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta50,0%BTTS
2/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
2/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsGeneral Lamadrid · utolsó 10
25formaindex / 100 · 0,75 pont/meccs
0 GY3 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta50,0%BTTS
2/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
2/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsGeneral Lamadrid · utolsó 20
25formaindex / 100 · 0,75 pont/meccs
0 GY3 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta50,0%BTTS
2/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
2/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsGeneral Lamadrid · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
0 GY3 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta0,0%BTTS
0/5 · Mindkét csapat gólt szerzett0,0%Over 1,5
0/5 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet100,0%Nem szerzett gólt
5/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsGeneral Lamadrid · utolsó 10
43formaindex / 100 · 1,29 pont/meccs
2 GY3 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta0,0%BTTS
0/7 · Mindkét csapat gólt szerzett14,3%Over 1,5
1/7 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/7 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/7 · Legalább négy gól71,4%Kapott gól nélkül
5/7 · Clean sheet71,4%Nem szerzett gólt
5/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsGeneral Lamadrid · utolsó 20
43formaindex / 100 · 1,29 pont/meccs
2 GY3 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta0,0%BTTS
0/7 · Mindkét csapat gólt szerzett14,3%Over 1,5
1/7 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/7 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/7 · Legalább négy gól71,4%Kapott gól nélkül
5/7 · Clean sheet71,4%Nem szerzett gólt
5/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Estrella Del Sur1–0General LamadridVGeneral Lamadrid1–1Estrella Del SurDGeneral Lamadrid0–0Sportivo BarracasDLujan1–0General LamadridVYupanqui0–0General LamadridDGeneral Lamadrid1–1Leones de RosarioDJJ Urquiza0–0General LamadridDAtletico Atlas0–0General LamadridDGeneral Lamadrid0–2CanuelasVDeportivo Muñiz0–2General LamadridGYVictoriano Arenas0–1General LamadridGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.