Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Primera C logó
Argentína · 2026/27 szezon

Primera C 2026/27: eredmények, tabella és program

Primera C 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 24.

Mérkőzés
149
Tabellás csapat
0
Élő / következő
2 / 3
Helyi adat
2026. 11. 01. 08:27
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 83/100
149 mérkőzés 29 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 84,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Az élő szezonadatok elavultak13 perce

Csapat0
Mérkőzés149
Befejezett144
Élő2
Következő3
Aktuális fordulóRegular Season - 24

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Primera C 2026/2027

144 meccs
Befejezett meccs144
Gól / meccs1,98
BTTS38,9%
Over 2,531,3%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Canuelas122,421,750,5841,7%33,3%
2Lujan112,361,640,3618,2%45,5%
3Central Cordoba122,001,330,6741,7%41,7%
4Deportivo Español122,000,830,2525,0%0,0%
5Leones de Rosario121,921,080,5833,3%25,0%
6Mercedes101,701,001,1040,0%30,0%
7JJ Urquiza91,561,330,7844,4%44,4%
8El Porvenir91,561,221,2244,4%33,3%
9Centro Español101,501,601,1060,0%40,0%
10Central Ballester101,500,900,7010,0%30,0%
11Estrella Del Sur121,501,001,0066,7%25,0%
12Berazategui111,451,451,0036,4%45,5%
13Victoriano Arenas111,450,730,6427,3%0,0%
14Juventud Unida91,441,561,3366,7%55,6%
15Deportivo Paraguayo91,331,221,3355,6%44,4%
16Defensores de Cambaceres91,220,670,890,0%22,2%
17Claypole71,141,141,4371,4%57,1%
18Sacachispas101,100,500,9030,0%20,0%
19General Lamadrid111,090,450,5518,2%0,0%
20Fénix81,000,751,0037,5%37,5%