
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Huddersfield Town U21 forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsHuddersfield Town U21 · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
8 meccsHuddersfield Town U21 · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
5 GY1 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta87,5%BTTS
7/8 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
8/8 · Legalább két gól87,5%Over 2,5
7/8 · Legalább három gól75,0%Over 3,5
6/8 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/8 · Clean sheet12,5%Nem szerzett gólt
1/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
8 meccsHuddersfield Town U21 · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
5 GY1 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta87,5%BTTS
7/8 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
8/8 · Legalább két gól87,5%Over 2,5
7/8 · Legalább három gól75,0%Over 3,5
6/8 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/8 · Clean sheet12,5%Nem szerzett gólt
1/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
1 meccsHuddersfield Town U21 · utolsó 5
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
1 GY0 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
1 meccses minta100,0%BTTS
1/1 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
1/1 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
1/1 · Legalább három gól100,0%Over 3,5
1/1 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/1 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/1 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
1 meccsHuddersfield Town U21 · utolsó 10
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
1 GY0 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
1 meccses minta100,0%BTTS
1/1 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
1/1 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
1/1 · Legalább három gól100,0%Over 3,5
1/1 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/1 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/1 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
1 meccsHuddersfield Town U21 · utolsó 20
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
1 GY0 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
1 meccses minta100,0%BTTS
1/1 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
1/1 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
1/1 · Legalább három gól100,0%Over 3,5
1/1 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/1 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/1 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsHuddersfield Town U21 · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsHuddersfield Town U21 · utolsó 10
62formaindex / 100 · 1,86 pont/meccs
4 GY1 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta85,7%BTTS
6/7 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
7/7 · Legalább két gól85,7%Over 2,5
6/7 · Legalább három gól71,4%Over 3,5
5/7 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsHuddersfield Town U21 · utolsó 20
62formaindex / 100 · 1,86 pont/meccs
4 GY1 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta85,7%BTTS
6/7 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
7/7 · Legalább két gól85,7%Over 2,5
6/7 · Legalább három gól71,4%Over 3,5
5/7 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Bolton Wanderers Res.2–6Huddersfield Town U21GYSheffield Wednesday U212–5Huddersfield Town U21GYBirmingham City U212–4Huddersfield Town U21GYWigan Athletic U212–1Huddersfield Town U21VSwansea City U212–0Huddersfield Town U21VSwansea City U212–2Huddersfield Town U21DHuddersfield Town U213–1Queens Park Rangers U21GYMillwall U212–4Huddersfield Town U21GY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.