Anglia · 2026/27 szezon
Premier League Cup 2026/27: eredmények, tabella és program
Premier League Cup 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group Stage.
- Mérkőzés
- 70
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 2 / 2
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 23:53
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 71/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
70 mérkőzés
40 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
64,6% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Az élő szezonadatok elavultak1 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Gillingham FC U21Huddersfield Town U211–1VégeCharlton Athletic U21Stockport County U216–2VégeWycombe U21Brentford U211–2VégePreston North End U21Fleetwood Town U211–0VégeHull City U21Derby County U211–0VégeExeter U21Reading U214–3VégeAFC Bournemouth U21Cardiff City U213–2VégeBolton Wanderers Res.Queens Park Rangers U210–4VégeLeeds United U21Stoke City U212–2VégeCoventry City U21Ipswich Town U211–0VégeWest Ham United U21Sheffield United U211–2VégeNewcastle United U21Peterborough United U212–0Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Newcastle United U219610010080Stabil trend →2Nottingham Forest U219210010060Stabil trend →3Swansea City U21787810073Stabil trend →4Charlton Athletic U21778310050Stabil trend →5Brentford U2177839060Stabil trend →6Norwich City U2171789347Stabil trend →7Brighton U2171786773Stabil trend →8Wolves U2171785387Stabil trend →9AFC Bournemouth U21667510030Stabil trend →10Hull City U2165676080Stabil trend →11Southampton U21645810060Stabil trend →12Leicester City U2163678060Stabil trend →13Coventry City U2162757040Stabil trend →14Sheffield United U2161678047Stabil trend →15Huddersfield Town U2158569333Stabil trend →16Exeter U2155671000Stabil trend →17Bromley U2155508060Stabil trend →18Blackburn Rovers U214958900Stabil trend →19Cardiff City U21495010010Stabil trend →20Queens Park Rangers U2147501000Stabil trend →21Leeds United U2146425060Stabil trend →22West Bromwich Albion U2145446733Stabil trend →23Preston North End U2145444060Stabil trend →24Bristol City U214244807Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
65 meccsPremier League Cup 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3,00 | 3,33 | 1,00 | 66,7% | 66,7% | |
| 2 | 2 | 3,00 | 3,00 | 0,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 3 | 4 | 2,50 | 2,75 | 1,25 | 75,0% | 75,0% | |
| 4 | 4 | 2,50 | 2,25 | 1,00 | 75,0% | 50,0% | |
| 5 | 3 | 2,33 | 2,67 | 0,67 | 33,3% | 100,0% | |
| 6 | 3 | 2,33 | 2,33 | 1,33 | 100,0% | 66,7% | |
| 7 | 3 | 2,33 | 1,33 | 0,33 | 33,3% | 0,0% | |
| 8 | 3 | 2,33 | 1,67 | 0,67 | 66,7% | 33,3% | |
| 9 | 4 | 2,25 | 2,75 | 1,75 | 75,0% | 75,0% | |
| 10 | 4 | 2,25 | 1,75 | 1,50 | 50,0% | 75,0% | |
| 11 | 4 | 2,00 | 1,50 | 0,50 | 50,0% | 25,0% | |
| 12 | 3 | 2,00 | 2,00 | 1,00 | 66,7% | 66,7% | |
| 13 | 3 | 2,00 | 2,00 | 1,33 | 100,0% | 100,0% | |
| 14 | 3 | 2,00 | 3,33 | 3,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 15 | 4 | 1,75 | 2,75 | 1,00 | 75,0% | 75,0% | |
| 16 | 4 | 1,75 | 2,25 | 2,50 | 75,0% | 100,0% | |
| 17 | 3 | 1,67 | 2,33 | 1,67 | 100,0% | 66,7% | |
| 18 | 2 | 1,50 | 2,00 | 1,00 | 50,0% | 100,0% | |
| 19 | 4 | 1,50 | 2,50 | 2,25 | 100,0% | 100,0% | |
| 20 | 4 | 1,50 | 2,75 | 2,50 | 75,0% | 100,0% |