
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Real Oruro forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsReal Oruro · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsReal Oruro · utolsó 10
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
4 GY2 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
17 meccsReal Oruro · utolsó 20
35formaindex / 100 · 1,06 pont/meccs
5 GY3 D9 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
17 meccses minta58,8%BTTS
10/17 · Mindkét csapat gólt szerzett88,2%Over 1,5
15/17 · Legalább két gól58,8%Over 2,5
10/17 · Legalább három gól52,9%Over 3,5
9/17 · Legalább négy gól23,5%Kapott gól nélkül
4/17 · Clean sheet17,7%Nem szerzett gólt
3/17 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsReal Oruro · utolsó 5
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
3 GY2 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsReal Oruro · utolsó 10
52formaindex / 100 · 1,56 pont/meccs
4 GY2 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta44,4%BTTS
4/9 · Mindkét csapat gólt szerzett77,8%Over 1,5
7/9 · Legalább két gól44,4%Over 2,5
4/9 · Legalább három gól44,4%Over 3,5
4/9 · Legalább négy gól44,4%Kapott gól nélkül
4/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsReal Oruro · utolsó 20
52formaindex / 100 · 1,56 pont/meccs
4 GY2 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta44,4%BTTS
4/9 · Mindkét csapat gólt szerzett77,8%Over 1,5
7/9 · Legalább két gól44,4%Over 2,5
4/9 · Legalább három gól44,4%Over 3,5
4/9 · Legalább négy gól44,4%Kapott gól nélkül
4/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsReal Oruro · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
1 GY0 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
8 meccsReal Oruro · utolsó 10
17formaindex / 100 · 0,50 pont/meccs
1 GY1 D6 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta75,0%BTTS
6/8 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
8/8 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
6/8 · Legalább három gól62,5%Over 3,5
5/8 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/8 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
2/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
8 meccsReal Oruro · utolsó 20
17formaindex / 100 · 0,50 pont/meccs
1 GY1 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta75,0%BTTS
6/8 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
8/8 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
6/8 · Legalább három gól62,5%Over 3,5
5/8 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/8 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
2/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Real Oruro1–1xG 2,04–0,76Nacional PotosíDAlways Ready5–1xG 4,73–0,97Real OruroVReal Oruro1–0xG 1,98–1,30AuroraGYUniversitario de Vinto1–3xG 1,96–2,29Real OruroGYReal Oruro4–0Real TomayapoGYNacional Potosí2–0Real OruroVReal Oruro2–2Always ReadyDReal Tomayapo2–1Real OruroVReal Oruro1–0Gualberto Villarroel SJGYThe Strongest5–0Real OruroVReal Oruro0–2Nacional PotosíVReal Oruro2–0San Antonio Bulo BuloGYGualberto Villarroel SJ4–1Real OruroVBlooming1–1Real OruroDReal Oruro2–4BolívarVAlways Ready4–2Real OruroVReal Oruro2–3Oriente PetroleroV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.