Bolivia · 2026/27 szezon
Primera División 2026/27: eredmények, tabella és program
Primera División 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Apertura - 15.
- Mérkőzés
- 80
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 2 / 3
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 01:14
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 75/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
80 mérkőzés
16 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
100,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Az élő szezonadatok elavultak1 napja
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Real TomayapoBlooming1–2VégeUniversitario de VintoAlways Ready1–3VégeGuabiráBolívar1–2VégeThe StrongestGualberto Villarroel SJ4–2VégeABBSan Antonio Bulo Bulo2–3VégeReal OruroNacional Potosí1–1VégeOriente PetroleroAurora1–1VégeReal PotosíIndependiente Petrolero1–1VégeBolívarUniversitario de Vinto2–1VégeNacional PotosíGuabirá3–0VégeOriente PetroleroThe Strongest2–1VégeAuroraReal Tomayapo1–0Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Bolívar9210010064Stabil trend →2Always Ready727010064Javuló trend ↑3The Strongest707510050Gyengülő trend ↓4Oriente Petrolero58607652Javuló trend ↑5Nacional Potosí51526251Gyengülő trend ↓6Blooming50436460Gyengülő trend ↓7Aurora49484960Javuló trend ↑8Real Potosí48483669Javuló trend ↑9Real Tomayapo37372856Gyengülő trend ↓10Real Oruro36415811Javuló trend ↑11Universitario de Vinto35335628Gyengülő trend ↓12Independiente Petrolero34374424Stabil trend →13Gualberto Villarroel SJ3027608Javuló trend ↑14San Antonio Bulo Bulo29334016Javuló trend ↑15ABB2217500Gyengülő trend ↓16Guabirá1813300Gyengülő trend ↓A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
V13 · HELYI JÁTÉKOSINDEX
Játékosközpont ›A szezon kiemelt játékosprofiljai
1
E. TriverioAlways Ready · Támadó90,22
N. NacifOriente Petrolero · Támadó77,83
J. VeraIndependiente Petrolero · Kapus77,74
M. CauteruccioBolívar · Támadó77,75
A. ArancibiaReal Oruro · Kapus74,1
Minimum 90 lefedett játékperc; a lista nem hivatalos bajnoki díj vagy előrejelzés.
Szezonadatok
75 meccsPrimera División 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 3,00 | 2,80 | 0,90 | 70,0% | 80,0% | |
| 2 | 8 | 2,25 | 2,75 | 1,25 | 62,5% | 87,5% | |
| 3 | 10 | 2,10 | 2,70 | 0,90 | 70,0% | 70,0% | |
| 4 | 10 | 1,80 | 1,90 | 1,20 | 70,0% | 60,0% | |
| 5 | 9 | 1,56 | 1,56 | 1,22 | 33,3% | 66,7% | |
| 6 | 9 | 1,44 | 1,22 | 1,00 | 33,3% | 44,4% | |
| 7 | 9 | 1,44 | 0,89 | 0,78 | 55,6% | 22,2% | |
| 8 | 10 | 1,30 | 1,60 | 1,00 | 70,0% | 50,0% | |
| 9 | 9 | 1,22 | 1,44 | 2,22 | 66,7% | 55,6% | |
| 10 | 10 | 1,10 | 0,70 | 1,10 | 40,0% | 30,0% | |
| 11 | 10 | 1,10 | 1,10 | 1,90 | 50,0% | 60,0% | |
| 12 | 10 | 1,00 | 1,40 | 1,80 | 70,0% | 60,0% | |
| 13 | 10 | 1,00 | 1,00 | 2,10 | 50,0% | 70,0% | |
| 14 | 10 | 0,80 | 1,50 | 2,30 | 60,0% | 80,0% | |
| 15 | 8 | 0,50 | 1,25 | 2,63 | 62,5% | 62,5% | |
| 16 | 8 | 0,38 | 0,75 | 2,63 | 75,0% | 62,5% |