
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Maccabi K. Ata Bialik forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsMaccabi K. Ata Bialik · utolsó 5
7formaindex / 100 · 0,20 pont/meccs
0 GY1 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsMaccabi K. Ata Bialik · utolsó 10
37formaindex / 100 · 1,10 pont/meccs
3 GY2 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
6/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsMaccabi K. Ata Bialik · utolsó 20
37formaindex / 100 · 1,10 pont/meccs
3 GY2 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
6/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsMaccabi K. Ata Bialik · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsMaccabi K. Ata Bialik · utolsó 10
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
2 GY2 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta83,3%BTTS
5/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
5/6 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
4/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsMaccabi K. Ata Bialik · utolsó 20
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
2 GY2 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta83,3%BTTS
5/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
5/6 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
4/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsMaccabi K. Ata Bialik · utolsó 5
25formaindex / 100 · 0,75 pont/meccs
1 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta0,0%BTTS
0/4 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
2/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
2/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet75,0%Nem szerzett gólt
3/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsMaccabi K. Ata Bialik · utolsó 10
25formaindex / 100 · 0,75 pont/meccs
1 GY0 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta0,0%BTTS
0/4 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
2/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
2/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet75,0%Nem szerzett gólt
3/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsMaccabi K. Ata Bialik · utolsó 20
25formaindex / 100 · 0,75 pont/meccs
1 GY0 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta0,0%BTTS
0/4 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
2/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
2/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet75,0%Nem szerzett gólt
3/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Maccabi K. Ata Bialik0–0Hapoel Beit SheanDHapoel Tirat HaCarmel1–0Maccabi K. Ata BialikVMaccabi K. Ata Bialik1–3Hapoel Umm al-FahmVIroni Nesher4–0Maccabi K. Ata BialikVMaccabi K. Ata Bialik1–2Maccabi Neve Sha'ananVHapoel Bnei Musmus1–0Maccabi K. Ata BialikVMaccabi K. Ata Bialik5–3Hapoel Ihud Bnei JattGYHapoel Ironi Arraba0–4Maccabi K. Ata BialikGYMaccabi K. Ata Bialik3–1Maccabi Nujeidat AhmedGYMaccabi K. Ata Bialik2–2Hapoel Migdal HaEmekD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.