Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Liga Alef logó
Izrael · 2026/27 szezon

Liga Alef 2026/27: eredmények, tabella és program

Liga Alef 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: North - 9.

Mérkőzés
162
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 11
Helyi adat
2026. 11. 01. 08:43
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 84/100
162 mérkőzés 36 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 89,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek46 másodperce

Csapat0
Mérkőzés162
Befejezett146
Élő0
Következő11
Aktuális fordulóNorth - 9

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Liga Alef 2026/2027

146 meccs
Befejezett meccs146
Gól / meccs2,86
BTTS52,1%
Over 2,552,7%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Dimona82,632,631,0037,5%50,0%
2Ironi Nesher82,383,130,8875,0%75,0%
3Shimshon Tel Aviv82,382,130,7550,0%75,0%
4Tira92,331,670,5644,4%33,3%
5Holon Yermiyahu82,001,750,7525,0%50,0%
6Hapoel Migdal HaEmek92,002,111,3388,9%66,7%
7Beitar Nahariya82,001,751,0037,5%50,0%
8Maccabi Kiryat Malachi81,881,880,8850,0%50,0%
9Hapoel Ramat HaSharon81,880,880,6337,5%12,5%
10Hapoel Beit Shean81,751,380,6337,5%37,5%
11Hapoel Nazareth Illit71,712,001,7185,7%71,4%
12Hapoel Hadera91,671,330,7833,3%33,3%
13Hapoel Ironi Karmiel81,631,500,8850,0%37,5%
14Hapoel Azor71,571,431,1428,6%42,9%
15Hapoel Sderot91,561,671,1144,4%55,6%
16Hapoel Herzliya91,441,001,7844,4%55,6%
17Hapoel Umm al-Fahm71,431,571,2971,4%57,1%
18FC Jerusalem81,381,381,7562,5%50,0%
19Maccabi Neve Sha'anan91,331,671,3366,7%66,7%
20Hapoel Marmorek91,331,221,0055,6%33,3%