
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
WA Mostaganem forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsWA Mostaganem · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
0 GY3 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
8 meccsWA Mostaganem · utolsó 10
29formaindex / 100 · 0,88 pont/meccs
1 GY4 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta62,5%BTTS
5/8 · Mindkét csapat gólt szerzett62,5%Over 1,5
5/8 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
4/8 · Legalább három gól37,5%Over 3,5
3/8 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
2/8 · Clean sheet37,5%Nem szerzett gólt
3/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
8 meccsWA Mostaganem · utolsó 20
29formaindex / 100 · 0,88 pont/meccs
1 GY4 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta62,5%BTTS
5/8 · Mindkét csapat gólt szerzett62,5%Over 1,5
5/8 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
4/8 · Legalább három gól37,5%Over 3,5
3/8 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
2/8 · Clean sheet37,5%Nem szerzett gólt
3/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
3 meccsWA Mostaganem · utolsó 5
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
1 GY2 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta33,3%BTTS
1/3 · Mindkét csapat gólt szerzett33,3%Over 1,5
1/3 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
1/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól66,7%Kapott gól nélkül
2/3 · Clean sheet66,7%Nem szerzett gólt
2/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
3 meccsWA Mostaganem · utolsó 10
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
1 GY2 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta33,3%BTTS
1/3 · Mindkét csapat gólt szerzett33,3%Over 1,5
1/3 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
1/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól66,7%Kapott gól nélkül
2/3 · Clean sheet66,7%Nem szerzett gólt
2/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
3 meccsWA Mostaganem · utolsó 20
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
1 GY2 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta33,3%BTTS
1/3 · Mindkét csapat gólt szerzett33,3%Over 1,5
1/3 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
1/3 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
1/3 · Legalább négy gól66,7%Kapott gól nélkül
2/3 · Clean sheet66,7%Nem szerzett gólt
2/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsWA Mostaganem · utolsó 5
13formaindex / 100 · 0,40 pont/meccs
0 GY2 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsWA Mostaganem · utolsó 10
13formaindex / 100 · 0,40 pont/meccs
0 GY2 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsWA Mostaganem · utolsó 20
13formaindex / 100 · 0,40 pont/meccs
0 GY2 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.